15 maja 2019, Mateusz Tomczak

Skull & Bones opóźnione raz jeszcze

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Ubisoft gra akcji gra sieciowa Kiedy premiera, Producenci: Ubisoft

Ubisoft potrzebuje więcej czasu na to, aby Skull & Bones prezentowało odpowiednią jakość. Na premierę trzeba będzie poczekać przynajmniej do kwietnia 2020 roku.

Wprawdzie zapowiedź Skull and Bones przyjęto ze sporym entuzjazmem, ale obecnie jest to gra, o której mówi się naprawdę niewiele. I wygląda na to, że w najbliższej przyszłości nic się w tej kwestii nie zmieni.

Bo chociaż Ubisoft właśnie o niej przypomniał to pokusił się o krótki komunikat, który raczej nie ucieszy zainteresowanych tym tytułem. Okazuje się bowiem, iż premiera została opóźniona. Nie byłoby w tym nic zaskakującego i niepokojącego, ale nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. Przerabiamy tu scenariusz, z którym mieliśmy do czynienia niemal równo rok temu podczas pierwszego poślizgu.

Co więcej, producent nie ujawnia nawet przybliżonej daty premiery. Wiemy jedynie tyle, że jest ona planowana na przyszły rok podatkowy, który uwzględniając nasze kalendarze rozpoczyna się w kwietniu 2020 roku.

Podawany powód powyższej decyzji nikogo chyba nie zdziwi, twórcy mówią o potrzebie czasu na dopracowanie gry. Jednocześnie już teraz rozwiewają ewentualne nadzieje na prezentację podczas E3 2019, nic takiego nie będzie miało miejsca.

Niezmienna pozostaje kwestia platform docelowych gry, są nimi komputery z Windows, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One.


Źródło: Skull & Bones, Ubisoft Polska

Komentarze

  • Massai, #

    Mam nadzieję, że uda im się ogarnąć to lepiej, niż Wild Card w Atlas.
    Atlas zdechł przez brak nieoficjalnych serwerów, oficjalne zapchane do zdechu, a te nieoficjalne maciupkie, bo wymagania kosmiczne. Postawienie na nitrado sensownego serwera to 2 tysiące pln miesięcznie, 10 euro za jedną kratkę (a oficjalne są 15x15 czyli 225 kratek)...

  • levusek1992, #

    Przerobią BlackFlaga, dodadzą parę rzeczy i kasa murowana.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap