4 września 2018, Mateusz Tomczak

Składany smartfon od Samsunga jeszcze w tym roku

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Samsung Galaxy Samsung Kiedy premiera, Producenci: Samsung

O tym, iż koreański producent pracuje nad składanym smartfonem mówiło się od dawna. Wkrótce zobaczymy efekty tych wysiłków.

Na rewolucję w postaci elastycznych smartfonów będziemy musieli jeszcze poczekać. Krokiem w ich kierunku mają być jednak urządzenia, które można składać. Prototypy już oglądaliśmy, wkrótce jedna z takich propozycji doczeka się oficjalnej premiery. Samsung to potwierdził.

O tym, iż koreański producent pracuje nad składanym smartfonem mówiło się od dawna. DJ Koh, a więc sam CEO działu mobilnego firmy Samsung zdradził, iż premiery spodziewać możemy się jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej  w listopadzie. Dokładna data nie jest znana być może dlatego, iż urządzenie określane jest obecnie jako „prawie gotowe”.

Nie poznaliśmy ostatecznej nazwy. Wcześniejsze przecieki sugerowały, iż będzie to Galaxy F lub Galaxy X. Nie można mieć niestety pewności co do tego, jak prezentować będzie się szykowana przez Koreańczyków propozycja.

Wszystko wskazuje jednak na to, że zastosowany zostanie tu jeden wyświetlacz. Niektóre funkcje działać mają także wtedy, gdy urządzenie będzie złożone. DJ Koh zaznacza, iż klienci muszą poczuć tu prawdziwą innowację i od razu nabrać chęci do zakupu. Mamy zatem nadzieję, że faktycznie zobaczymy coś przełomowego.

Źródło: phonearena, foto - NieuweMobiel.nl

Komentarze

 • Michał 06, #

  ciekawe jaką liczbę zgięć przewidzi producent

 • brigthmight, #

  Tyle co szuflada w ikei moze miec otworzen. Postawia w salonach gablode w ktorej robot bedzie zginal ten telefon, dla niedowiarkow.

 • kitamo, #

  a jest jakiś limit w tej szufladzie z ikeii? :)

 • DrMjut, #

  Zależy od obciążenia. Mi się rozleciały prowadnice po 4 miesiącach.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.