5 września 2017, Wojciech Kulik

Taktyczna gra Sick City do przetestowania za darmo przez 6 tygodni

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: ROCCAT Zwiastuny gier strategia MOBA gra sieciowa, Producenci: ROCCAT

Sick City to debiutancka gra Roccat Games Studios. Twórcy chcą, by był to udany debiut, dlatego też zapraszają wszystkich na otwarte testy.

Odpowiednia taktyka ma być kluczem do sukcesu w Sick City – debiutanckiej grze studia Roccat (tak, zespołu działającego w ramach tej firmy od sprzętu dla graczy). Twórcy zapowiadają mnóstwo emocji, a czy tytuł ten w rzeczywistości jest w stanie zapewnić dobrą zabawę, można się przekonać już teraz.

Gra Sick City zadebiutowała dziś w programie wczesnego dostępu. Przez 6 tygodni (dokładnie do 15 października) każdy chętny może bawić się zupełnie za darmo. Po upływie tego czasu tytuł będzie płatny.

Ci, którym gra się spodoba, będą mogli podczas testów kupić kod za 9,99 euro lub 49,99 euro (zestaw kolekcjonerski), albo też cztery kody za 19,99 euro. Taki kod daje dostęp do pełnej wersji gry i wszystkich wydawanych aktualizacji. Co zaś się ma samej produkcji… 

Sick City to osadzona w postapokaliptycznym świecie gra taktyczna z rozgrywką w czasie rzeczywistym, zainspirowana takimi tytułami jak Commandos, Company of Heroes i Warcraft III. Na czym polega sama zabawa? Celem jest zdobycie sztabu przeciwnika lub eliminacja lidera oponentów. Sposobami na jego realizację zaś: zajmowanie stref przeciwnika i obrona swoich oraz przemyślana rozbudowa armii.

Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę gry.

Źródło: Roccat

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.