13 marca 2018, Mateusz Tomczak

Satisfactory nową grą twórców Goat Simulator

Kategoria: Gry, Tematyka: Zwiastuny gier

Czy Coffee Stain Studios ponownie zaskoczy graczy? Pierwszy zwiastun nowej gry nie zdradza wiele, gracze mają tu spore pole do domysłów.

Goat Simulator lub jak kto woli Symulator Kozy zyskał zaskakująco dużą popularność. To najbardziej rozpoznawalny projekt ekipy Coffee Stain Studios, która przygotowuje dla graczy coś nowego. Trudno jednak stwierdzić teraz, co konkretnie.

Zapowiedziana została nowa gra o nazwie Satisfactory. Opublikowano nawet pierwszy zwiastun, ale nie zdradza on tego, jakiego typu produkcji powinniśmy oczekiwać. Pole do domysłów wydaje się spore, nie tylko z racji treści materiału wideo, ale również samego logo gry. Jak zawsze, ile osób tyle pomysłów.


Satisfactory ma już oficjalną stronę internetową, ale z pierwszego wpisu twórców również niczego się nie dowiemy. Niczego dotyczącego rozgrywki, bo wartą odnotowania informacją jest fakt, iż w maju wystartować mają testy alfa, a zapisy do nich już trwają.

Można przypuszczać, że w najbliższych tygodniach Coffee Stain Studios ujawni jakiekolwiek szczegóły. Jakie Wy macie pomysły odnośnie tego, czego tutaj się spodziewać?

Źródło: Coffee Stain

Komentarze

  • tuna007, #

    przeskocze te gre i poczekam na 2 czesc pt, ''Goat banging simulator "

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.