24 listopada 2018, Mateusz Tomczak

Samsung zaprezentował Galaxy Note 9 w wersji First Snow

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Samsung Galaxy Samsung, Producenci: Samsung

Trudno mówić tutaj o zaskoczeniu, tak jak sugeruje nazwa, zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, to biała wersja kolorystyczna Galaxy Note 9.

Dla wielu osób najistotniejsze są możliwości smartfona, ale nie brakuje też tych, którzy przykładają bardzo dużą wagę do stylistyki. Mogłoby się wydawać, że kolor obudowy nie jest szczególnie istotny, ale producenci nieprzypadkowo starają się tu o sporą różnorodność. Samsung nie jest wyjątkiem.

Galaxy Note 9 to obecnie najbardziej zaawansowany smartfon w jego ofercie, a zatem większość informacji na jego temat nie przechodzi bez echa. Ostatnio pojawiały się sugestie, iż wkrótce zobaczymy nową wersję tego modelu. Tak też się stało, światło dzienne ujrzał Galaxy Note 9 First Snow.

Premiera odbyła się na Tajwanie. Trudno mówić tutaj o zaskoczeniu, tak jak sugeruje nazwa, zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, to biała wersja kolorystyczna Galaxy Note 9. Specyfikacja nie została zmieniona w chociażby jednym punkcie.

Galaxy Note 9 w wersji First Snow

To właśnie na Tajwanie w pierwszej kolejności rozpocznie się sprzedaż Galaxy Note 9 First Snow. Powinny doczekać się go także inne rynki, ale nie oczekujcie tej propozycji w oficjalnej polskiej dystrybucji.

Warto za to przypomnieć, że Galaxy Note 9 w wariancie z 512 GB pamięci wewnętrznej został u nas przeceniony z okazji Black Friday. Wybierać można spośród z trzech kolorów - czarnego, fioletowego i niebieskiego. Do 26 listopada obowiązuje cena 4399 złotych.

Źródło: Samsung

Sonda

Ma dla Ciebie znaczenie?

  • 13
  • 29
  • 10
Głosowanie dostępne tylko w wersji PC. Już wkrótce wersja moblina.

Komentarze

  • Dragonik, #

    Dla mnie to po prostu kolor biały, a nie jakiś first snow, eh marketing.

  • DragonRed, #

    Co dziwne nikt jeszcze nie napisał jakie fajne dziewczyny są na tym obrazku a biała wersja w sam raz dla żony albo kochanki na prezent.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)