10 lipca 2018, Wojciech Kulik

To dobry moment na zakup Samsung QLED TV

Kategoria: RTV Telewizory, Tematyka: Samsung Promocje QLED, Producenci: Samsung

Jeżeli chcecie w najbliższym czasie sprawić sobie nowy telewizor i patrzycie głównie po QLED-ach Samsunga, to najlepiej zrobicie, decydując się na zakup do 5 sierpnia. Tego dnia bowiem kończy się akcja Zwrot Gotówki.

Telewizory Samsung QLED TV prezentują się bardzo dobrze. Ładny obraz, szybki Smart HUB z najważniejszymi aplikacjami VOD, tryb Ambient, dzięki któremu telewizor znika jak kameleon i estetyczny minimalizm. Od jakiegoś czasu są już także dostępne w sklepach, więc bez przeszkód można się przejść i przekonać, czy „na żywo” robią równie dobre wrażenie. Jeśli spodoba Wam się to, co zobaczycie, dobrze zrobicie, decydując się na zakup w ciągu najbliższego miesiąca. Dlaczego?

Wystartowała bowiem bardzo interesująca akcja, której zasady są proste: Wystarczy między 5 lipca a 5 sierpnia kupić dowolny model z tegorocznej oferty Samsung QLED TV i zarejestrować go, by odzyskać część wydanych na niego pieniędzy. I to niemałą część, bo w zależności od modelu mówimy tutaj o kwotach od 1000 do nawet 2000 złotych.

Samsung QLED 1

Tysiaka z powrotem otrzyma się przy zakupie dowolnego modelu z serii Q6 lub Q7 oraz mniejszych wariantów Q8 i Q9, a 65-calowe telewizory z tych dwóch ostatnich serii pozwolą zaoszczędzić 1,5 tysiąca. Najwyższy zwrot z kolei został przewidziany dla osób, które zdecydują się na postawienie w salonie urządzenia oznaczonego jako QE75Q9FN. 

Samsung QLED 2

Najważniejsze cechy tych nowych telewizorów Samsunga – przynajmniej według oficjalnych zapowiedzi – to wysoka jakość obrazu (dzięki rozdzielczości 4K, obsłudze HDR i wykorzystaniu kropek kwantowych), funkcjonalny i płynnie działający system Smart TV, niski input lag (ok. 15 ms) oraz atrakcyjna stylistyka. Wracając jednak do akcji… 

Samsung QLED promocja

Tak jak wyżej, tak wygląda to w skrócie, natomiast wszystkie informacje na temat tego, co trzeba zrobić, jakie sklepy biorą udział w akcji i jak odebrać zwrot gotówki, znajdziecie na oficjalnej stronie promocji.

Źródło: Samsung

Komentarze

 • Dideq, #

  A nie mogli po prostu odjąć tych kwot z ceny produktu?

 • Aloyz, #

  No ale wtedy byłby mniejszy efekt, bo tylko by nie zabrali. A tak coś "dają" kiedy kupi się ich produkt i jest fantastycznie. To tak jak z rządem/państwem - mogliby obniżyć podatki i byłoby łatwiej i prościej dla wszystkich. Ale o wiele większe poparcie społeczne jest kiedy ludzie coś dostają.

 • marek, #

  Jak wrzucisz TV w koszty DG i nie wyspowiadasz się z odebranej w bankomacie kasy, to jesteś kilkaset zł do przodu.
  No chyba, że wysyłają fakturę korgującą.

 • ifeelveryblah, #

  Nie. Sklep musiałby zwrócić towar i wziąć po nowych cenach. A w takim wypadku nie wiem czy widziałbyś ten rabat :D

 • szczupak90, #

  Nie, bo sklepy zejdą z ceny nie o 1500 zł tylko o połowę tego, zabierając sobie kawałek tortu.

 • BrumBrumBrum, #

  półki się uginają od nadmiaru produktu? trzeba wypchnąć na siłę? jak mi mój stary philips 3D zdechnie, może coś wtedy kupię.

 • Fiona, #

  Tylko czemu te wszystkie promocje dają cenę wyższą niż normalna cena w marketach na zachód od Odry ???

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.