3 sierpnia 2017, Wojciech Kulik

Telewizory Samsung QLED TV w akcji „satysfakcja gwarantowana”

Kategoria: RTV Telewizory, Tematyka: Samsung 4K HDR QLED, Producenci: Samsung

Jeśli telewizor Samsung QLED TV nie przypadnie ci do gustu, możesz zwrócić go w ciągu 30 dni – nie trzeba kupować kota w worku.

Rodzina QLED TV jest promowana przez firmę Samsung hasłem „Obraz jutra”. Aby go zobaczyć trzeba jednak (co zrozumiałe) sporo wydać – co najmniej 7,5 tysiąca złotych. Producent jest jednak przekonany o tym, że warto – do tego stopnia, że organizuje akcję, w ramach której niezadowoleni klienci mogą zwrócić telewizor w ciągu 30 dni od momentu zakupu.

Nie musisz kupować kota w worku – zdaje się mówić Samsung, który twierdzi, że jego telewizory QLED to satysfakcja gwarantowana. Akcja polega na tym, że (w wybranych sklepach) możemy nabyć odbiornik i jeśli uznamy, że nie spełnia on jednak naszych wymagań, możemy go zwrócić i otrzymać z powrotem pieniądze. Promocją objęte są egzemplarze kupione do 29 września tego roku.

Korzystając z okazji, warto przypomnieć, czym telewizory QLED cechują się według ich producenta. Są to mianowicie trzy cechy: wysoka jakość obrazu (dzięki 10-bitowym panelom, kropkom kwantowym, rozdzielczości 4K, obsłudze HDR i licznym autorskim technologiom), nienaganna stylistyka oraz szeroka funkcjonalność „Smart” (za sprawą intuicyjnej platformy Smart Hub, która daje dostęp do licznych aplikacji, pozwala z nich wygodnie korzystać oraz usprawnia obsługę samego telewizora).

Szczegóły i regulamin akcji znajdziecie na oficjalnej stronie.

Źródło: Samsung

Komentarze

 • Mkomp, #

  Następna seria będzie zagięta nie tylko w poziomie ale też w pionie.

 • ronos, #

  I będzie oculusem ;)

 • pkakol91, #

  Absurdalnie bezsensowny zakup. Większość testów potwierdza, że ledy od Sony oferują lepszy obraz, albo jeżeli ktoś się nie boi wypaleń tv oled (lg, philips lub troche droższe sony i panasonic).

 • kabat, #

  Samsung spoko telewizory ale do granicy ceny OLEDów, gdzie zaczyna się OLED tam Samsung nie ma już racji bytu, olali segment tv, wciskają starą technologię z dopiskiem "Q" i marketingiem. Żeby nie było sam mam szajsunga i jestem z niego zadowolony ale to był tv za 3,5 k ze 120 hz matrycą VA, w tej chwili od 4800 zł zaczynają się oledy od LG w 55 calach i to jest granica dla samsunga.

 • Lucy45, #

  Mnie jakoś ostatnio przekonuje bardziej telewizja online - https://www.inea.pl...a-ciebie/online-tv Nie mam w domu telewizora więc po prostu odpalam na kompie, może za jakiś czas kupię ale wiadomo to jednak jest spory wydatek a nie warto kupować byle czego

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.