13 czerwca 2018, Mateusz Tomczak

Limitowany zestaw Galaxy S9+ i Gear S3 Frontier w specjalnej cenie

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Akcesoria do telefonów, Tematyka: Samsung Galaxy Samsung SmartWatch Promocje, Producenci: Samsung

Samsung przygotował ofertę, która zainteresować powinna osoby szukające topowego smartfona w duecie ze smartwatchem.

W ostatnim czasie Samsung systematycznie zaprasza klientów do korzystania z różnego rodzaju promocji. Spora część z nich związana jest z najnowszymi smartfonami i nie inaczej jest tym razem.

Producent przygotował ofertę, która zainteresować powinna osoby szukające topowego smartfona w duecie ze smartwatchem. Na rynku zadebiutował bowiem zestaw Galaxy S9+ i Gear S3 Frontier.

Dostępny jest u wybranych partnerów handlowych producenta, co w praktyce przekłada się na większość najpopularniejszych sklepów z elektroniką. Zainteresowani przygotować muszą się na wydatek 4 499 złotych. Oferta obowiązuje do 15 lipca. Wato dodać, że limitowany zestaw nie jest wyłączony z promocji Odkup Samsung.


Omawiany zestaw jest kolejnym etapem kampanii marki Samsung, której ambasadorem jest Adam Nawałka. Samych urządzeń nie trzeba chyba przedstawiać. Gdyby jednak, zajrzyjcie do naszej recenzji smartfona oraz testu inteligentnego zegarka.

Źródło: samsung

Komentarze

 • Yamaraj6, #

  Galaxy S9+ - 3050 zł
  Samsung Gear S3 Frontier - 1285 zł
  Razem 4335 zł
  Oferta samsunga 4500 zł

  Nie ma co dobra oferta.

 • misiofazi, #

  gdzie kosztuje 3050 samsung s9+?

 • Wasek, #

  https://www.ceneo.pl/60009559
  https://www.ceneo.pl/47053736

  Według ceneo najniższe ceny to:

  Samsung Galaxy S9+ - 2996,20 zł
  Samsung Gear S3 - 1085 zł

  Razem: 4081,2 zł

 • Draghmar, #

  Gears S3 można złapać spokojnie nowy za 1100pln.

 • zedmen, #

  Przy topowych modelach Garmina, Gear 3 to jakaś popierdółka.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.