15 maja 2019, Mateusz Tomczak

Samsung Galaxy S10e z bezprzewodową ładowarką Duo Pad w prezencie

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Samsung Galaxy Samsung Promocje, Producenci: Samsung

Zainteresowani zakupem Galaxy S10e zyskują dodatkowy argument do podjęcia tego kroku. Dzięki trwającej promocji można zgarnąć praktyczny gadżet.

Wprawdzie premiera Galaxy S10, Galaxy S10+ przyciągała naprawdę dużą uwagę, ale koreański producent na tej samej konferencji zaprezentował także model Galaxy S10e. Nie mniej zaawansowany, zauważalnie tańszy, a przez wielu określony najciekawszą z nowości. Tym bardziej warto wspomnieć o trwającej promocji.

Sięgający po Galaxy S10e mogą odebrać bezprzewodową ładowarką Duo Pad w prezencie. Warunkiem jest zakup do 26 maja (lub do wyczerpania puli zapasów prezentów) smartfona w salonie Samsung Brand Store lub u wybranych partnerów handlowych producenta, co w praktyce oznacza większość najpopularniejszych sieci handlowych, a nawet niektórych operatorów.

Samsung Galaxy S10e promocja

Po zakupie trzeba jeszcze aktywować smartfona do 28 maja, a później zalogować się w aplikacji Samsung Members i do 31 maja wypełnić znajdujący się tam formularz. Regulamin oraz listę partnerów handlowych producenta biorących udział w akcji można znaleźć na oficjalnej stronie promocji.

Bezprzewodowa ładowarka Duo Pad to również jedna z nowości tego producenta. Jak sugeruje nazwa, umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Jeśli natomiast jesteście ciekawi informacji dotyczących Galaxy S10e to zachęcamy do zapozanania się z naszą recenzją tego smartfona.

Źródło: Samsung

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap