10 stycznia 2019, Mateusz Tomczak

Samsung Galaxy S10 w trzech wariantach - premiera już w lutym

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Samsung Galaxy Samsung Na Topie Kiedy premiera, Producenci: Samsung

Do pewniaków w postaci Galaxy S10 i Galaxy S10+ dołączyć powinien Galaxy S10e. Konferencja prasowa poświęcona nowym smartfonom odbędzie się 20 lutego.

Chociaż każdy ma swoje preferencje co do producentów smartfonów, mało kto zaprzeczy temu, iż Samsung może pochwalić się ogromną popularnością i kolejne jego premiery budzą ogromne zainteresowanie. Zwłaszcza jeśli mowa o topowych modelach, a takowe już wkrótce ujrzą światło dzienne.

Mowa oczywiście o przedstawicielach linii Samsung Galaxy S10. Od dłuższego czasu spekulowano, że zobaczymy je na początku tego roku, co z uwagi na dotychczasową politykę koreańskiego producenta nikogo nie dziwiło. Trop był zresztą słuszny, domysły możemy zastąpić już oficjalnymi informacjami.

Samsung ujawnił, iż konferencja prasowa poświęcona nowym smartfonom odbędzie się 20 lutego. Będzie to wydarzenia zorganizowane ze sporym rozmachem (podobnie jak w poprzednich latach) w San Francisco.


Czego możemy się spodziewać? Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż zobaczymy nie dwie, ale aż trzy propozycje. Do pewniaków w postaci Galaxy S10 i Galaxy S10+ dołączyć powinien Galaxy S10e. Cała trójka ma zostać wyposażona w nowe wyświetlacze z niewielkimi wcięciami („dziurami”) na frontowe aparaty.

Źródło: Samsung Mobile

Komentarze

 • sn00p, #

  Trzy warianty cenowe: Szalona, Absurdalna i Kosmiczna :)

 • ammarmar, #

  Raczej: Nie stać Cię, Tym bardziej Cię nie stać oraz Zapomnij, chłopie.

 • bruner, #

  Pierwszy samsung ktorego sobie odpuszcze a mialem wszytkie od s2 w góre jak mozna dawac jakies nocza i dziury wyglada to jak g... w lesie

 • Shifted92, #

  ramki fuj ale słitaśnego selfiaczka zrobić trzeba

 • awesome1337, #

  no tak bo przednia kamera to tylko do selfie

 • Silver, #

  Można jeszcze sprawdzić czy nosek nie świeci ;)

 • Smuga, #

  Wszystkie wcięcia są obleśne, ALE - to co zamierza zrobić Szajsung jest dobrą wieścią dla nas wszystkich bo reszta producentów zacznie jak zwykle małpować. Pozostawienie jedynie okrągłego wycięcia na obiektyw aparatu to kolejny krok na przód w kierunku całkowitego bezramkowca (i nie, żadne wysuwane "plecy" czy obiektywy to nie rozwiązanie a prowizorka). Jeśli tylko Apple we wrześniu nie pokaże kolejnego paskudnego notcha to rok 2019 zapomni już o ich istnieniu.

 • HardCorak, #

  Kolejny który ma problem... To nie jest ios to jest android tu możesz sobie wycięcie ukryć i znika. W końcu to jest amoled a nie lcd.

 • Po1nter, #

  Iphony X mają super retina czyli amoledy. Do informuj się a później pisz głupoty.

 • HardCorak, #

  Po pierwsze iphony mają oledy nie amoledy. Po drugie super retina nie ma tutaj nic do rzeczy. Po trzecie nie ukryjesz tam całkowicie notcha. Doinformuj się a nie piszesz głupoty :)

 • Po1nter, #

  Ja o ukrywaniu notcha nic nie pisałem. Fakt OLED nie AMOLED tu mnie masz ale też nie jest to LCD, LCD owszem jest ale w Xr i starszych. A czy pod AMOLEDEM ukryje go samsung to się okaże po premierze.

 • trojan116, #

  To jak na początku doniesienia o rekordowej sprzedaży a w okolicach nowego note albo troche dalej jednak że słabo i nie wiadomo czemu?
  Ceny na 100% większe niż rok temu wygląd z tą dziurą paskudny...

 • jeomax.co.uk, #

  Sorry, MSPANC.
  Taki z ciebie esteta, a walisz paskudne posty bez przecinków.

 • ahael, #

  Widać po tym filmie ,że będzie też premiera zaginanego Galaxy F bo 10 jak widać jest na zagięciu;-).

 • pscager, #

  Mam Note 9 i jestem naprawde zadowolony ;)

 • ElFi_, #

  A mi się podoba, kupię pod koniec roku (czarne piątki etc.) a zastąpi wysłużonego S7e.

 • Po1nter, #

  Absolutnie niemam żadnych zastrzeżeń czy to do tego wcięcia z Iphona czy tego z OnePlus czy Samsungowej dziurki. Bądźmy realistami gdzieś ten aparat i czujniki muszą się znaleźć. Wolę takie rozwiązanie niż wysuwany telefon. Zawsze możemy wrócić do ery czarnego paska na górze. A tak mamy zagospodarowaną większą przestrzeń.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)