23 grudnia 2018, redakcja

Rusza plebiscyt Produkt Roku 2018

Kategoria: Ciekawostki, Tematyka: Produkt Roku benchmark.pl

Coroczne wybory najlepszych urządzeń minionych dwunastu miesięcy powracają. Już pod koniec stycznia dowiemy się, jakie gry, smartfony, telewizory, laptopy i inne urządzenia benchmarkowa społeczność uważa za najlepsze. Czas rozpocząć plebiscyt Produkt Roku 2018!

To był dobry rok – na półkach sklepowych pojawiło się wiele robiących wrażenie urządzeń, gadżetów i akcesoriów. Sporo z nich mieliśmy okazję przetestować, a i Wy pewnie zdołaliście wyrobić sobie opinie na temat tego lub innego sprzętu. Nadszedł czas, by wskazać najlepszy z nich i właśnie dlatego startuje akcja Produkt Roku 2018. Organizatorem plebiscytu jest serwis benchmark.pl, a partnerem – Komputronik, który ufundował nagrody w konkursie towarzyszącym w tym roku naszej akcji.

weź udział w plebiscycie Produkt Roku

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak też w tym roku użytkownicy serwisu benchmark.pl będą wybierać Produkt Roku. Dzięki Waszym głosom wyłonione zostaną najlepsze urządzenia w 23 kategoriach – to między innymi gry, telewizory, głośniki, aparaty, smartfony, procesory, płyty główne, laptopy i AGD. 

Produkt Roku 2018 – co, jak, gdzie, kiedy?

Już 25 grudnia przedstawimy nominacje redaktorów. Na listach znajdzie się po 5 produktów z każdej kategorii, a jeśli uznacie, że czegoś na nich brakuje, to do 8 stycznia przyjmować będziemy Wasze propozycje kandydatów do tytułu Produkt Roku. 

Następnie, 10 stycznia wystartuje głosowanie, które potrwa dwa tygodnie (aż do 24 stycznia). Dzień później, czyli 25 stycznia, na łamach serwisu ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu, a zatem poznamy Produkty Roku 2018 według (zawsze doskonale zorientowanej w temacie) benchmarkowej społeczności. Zasada jest prosta: wygrywają urządzenia, które otrzymają najwięcej Waszych głosów. 

Plebiscyt i konkurs z nagrodami

To nie koniec dobrych wiadomości! W tym roku bowiem plebiscyt jest połączony z konkursem. Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu, spełni regulaminowe wymagania i odpowie na pytania konkursowe, będzie miał szansę na zdobycie jednej z wielu atrakcyjnych nagród.

Łączna pula nagród wynosi aż 15 000 złotych, a ich fundatorem jest partner akcji, czyli Komputronik. To jeden z największych i najpopularniejszych sklepów z elektroniką użytkową w naszym kraju, ceniony przede wszystkim za szeroki asortyment, przyjazną obsługę i dobre warunki oraz szybkie i elastyczne formy dostawy. 

Komputronik wyprzedaż

Trzymajcie więc rękę na pulsie, a my tymczasem już dziś zachęcamy Was, byście przyłączyli się do naszej akcji!

Źródło: inf. własna

Komentarze

 • pawluto, #

  Czekamy i pozdrawiamy.

 • Adrianwo, #

  Drodzy Redaktorzy, do plebiscytu nie dodawajcie urządzeń Huawei, ZTE, Xiaomi, Meizu i innych chińskich marek, z uwagi na podejrzenia szpiegostwa przez te firmy na rzecz chińskiego rządu.

 • Adrianwo, #

  Proszę, nie dawajcie łapek w dół na ten komentarz! A poza tym, proszę nie dodawać produktów navitela, też szpiegują, ale dla PUTINA!

 • pawluto, #

  Taaaaa....Ruskei szpiegują...usa szpieguje....Chincyki szpiegują...
  No jesteśmy taką potęgą że każdy nas szpieguje...:)
  Musisz się leczyć bo coś masz z głową nie tak...

 • leon-san, #

  Ciekawe jaki tym razem haczyk będzie w regulaminie.

 • leon-san, #

  Ciekawe jaki tym razem haczyk będzie w regulaminie.

 • Adrianwo, #

  Nie naciskaj wielokrotnie przycisku "Zapisz" przy pisaniu komentarzy!

 • leon-san, #

  Jak po 30s nie odświeża strony i komentarz się nie pojawia, to naciskam drugi raz, bo zakładam missclick

 • hideo, #

  przyłączę się do Waszej akcji! :)

 • czipita87, #

  a gdzie są pytania konkursowe?

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.