13 lutego 2018, Mateusz Tomczak

Różne metody walki na nowym materiale wideo z Far Cry 5

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Ubisoft Gameplay Far Cry strzelanina, Producenci: Ubisoft

Duże znaczenie odegrają tu pomocnicy głównego bohatera. Na wideo opublikowanym przez redakcję IGN zobaczyć możemy trzech sprzymierzeńców, którzy ułatwiają głównemu bohaterowi eliminację przeciwników.

Wygląda na to, że kampania promująca Far Cry 5 ruszyła pełną parą. Sam producent coraz częściej publikuje kolejne materiały z gry, a teraz dołączają do tego jeszcze ci, którzy mają już okazję zapoznać się z rozgrywką i oczywiście zgodę na to, aby się tym pochwalić.

Do takiego grona zaliczyć trzeba redaktorów IGN. Właśnie udostępnili w sieci kilkuminutowy gameplay, który przybliża jedną z istotnych kwestii dotyczących omawianego tytułu. Far Cry 5 zapewniać ma graczom sporą swobodę, w związku z czym korzystać można będzie z różnych metod eliminacji przeciwników.

Duże znaczenie odegrają tu pomocnicy głównego bohatera, o których pisaliśmy ostatnio nieco więcej. Trzech z nich zobaczyć możemy teraz w akcji i przekonać się, jak ich działania pomogą w rywalizacji z oponentami.


Premiera Far Cry 5 planowana jest na 27 marca. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: IGN

Komentarze

  • czerwonyznajomy, #

    Czyli to co zawsze tylko, że teraz można sobie pójść do sklepu, gdy jakiś najemnik robi wszystko za gracza.

  • Vassago, #

    Przy wysokim poziomie trudności sam najemnik dupa gdy wrogów kupa.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.