21 kwietnia 2018, Mateusz Tomczak

GTA V: Premium Online Edition już oficjalnie

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Rockstar Grand Theft Auto gra akcji, Producenci: Rockstar

Nie należy nastawiać się tutaj na wydanie naszpikowane dodatkową zawartością. GTA V: Premium Online Edition przynosi znane już elementy, które zebrano w jeden zbiorczy pakiet.

Już jakiś czas temu informowaliśmy, iż Rockstar przygotowuje kolejne wydanie gry GTA V. Nie trzeba było długo czekać na oficjalne potwierdzenie, producent zapowiedział GTA V: Premium Online Edition.

Nie należy nastawiać się tutaj na wydanie naszpikowane dodatkową zawartością. GTA V: Premium Online Edition to podstawowa wersja gry oraz tryb wieloosobowy GTA Online z przygotowanymi do tej pory rozszerzaniami, a także Zestaw początkującego kryminalisty o wartości 10 000 000 GTA$. Zawiera on 1 000 000 GTA$ w gotówce oraz najciekawsze i najpopularniejsze elementy z GTA Online (nieruchomości, pojazdy, bronie).

GTA V: Premium Online Edition

GTA V: Premium Online Edition przygotowano z myślą o PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Cenę ustalono na 60 dolarów.

Trudno mówić tutaj o szczególnie kuszącej ofercie, niemniej producent na chwilę obecną nie musi śpieszyć się z kolejną odsłoną serii. GTA 5 cały czas budzi bardzo duże zainteresowanie, nie tak dawno dowiedzieliśmy się, iż produkcja wygenerowała już 6 mld dolarów przychodów.

Źródło: Rockstar

Komentarze

 • DreamerDream, #

  "Premium Online Edition przynosi znane już elementy"
  Nauczmy się poprawnie nazywać rzeczy. Przynosi w sobie wszystkie aktualizacje. "Elementy" brzmi, jakby tu była mowa o dlc, co jest błędem (mikro transakcje nie są dlc'kami).

 • kryspin34, #

  Czyli ludzie płacą właściwie za nic, bo aktualizacje są darmowe?

 • pablo11, #

  Nie no ludzie płacą za GTA+wirtualne przedmioty, dzięki czemu, już nie ma sensu grać w GTA Online, jak już sie ma wszystko.

 • DreamerDream, #

  Smutne. W MTA/SAMP nie mieliśmy żadnego progresu (za wyjątkiem serwerów role-playing), a grało się miesiącami :

 • stach122, #

  Eh, szkoda żę R* poszedł na online bo w GTA V w singlu bawiłem sie wybronię. Jakby przynajmniej rzeczy z multi były dostępne w singlu to nadal bawiłbym się a tak gra po 2 (oczywiście nie pod rząd) przejściach leży i sie kurzy. Jakby dbali o osoby lobujących sie w singlu jak o multi.

 • PIRAT_PL, #

  Noo gdyby rzeczy z multi były w singlu to śmiało można by wydłużyć zabawę dwukrotnie :D

 • Dragonik, #

  Czyli co sprzedają znowu to samo pod zmienioną nazwą? Szkoda że nie zrobią dodatków takich jak do GTA IV

 • Sander Cohen, #

  Szkoda ze poszli zdecydowanie w strone multi. Przy DLC do GTA4 bawilem sie swietnie. Coz. Od wielu miesiecy GTA V lezy w szafie i sie kurzy...

 • drumlin, #

  strata czasu, dzieciaki oszukują na multi cuda- dosłownie cuda tam się dzieją. gorzej niż w cs go.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.