23 września 2017, Mateusz Tomczak

Rockstar Games już wkrótce przypomni o Red Dead Redemption 2

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Rockstar gra akcji, Producenci: Rockstar

W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce duża zapowiedź związana z Red Dead Redemption 2.

Rockstar to jeden z nielicznych producentów, którzy są bardzo oszczędni w publikowaniu materiałów i informacji na temat szykowanych produkcji. Potwierdza się to także w przypadku Red Dead Redemption 2, o którym mówi się naprawdę niewiele. W najbliższych dniach może się to jednak zmienić.

Ku uciesze wielu graczy ogłoszono bowiem, iż w przyszłym tygodniu będzie miała miejsce duża zapowiedź związana z Red Dead Redemption 2. Do Internetu warto zajrzeć 28 września po godzinie 17:00 naszego czasu.

Red Dead Redemption 2

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 miało zadebiutować jesienią, ale ostatecznie Rockstar zdecydował się zmienić plany i tym samym na premierę trzeba poczekać do przyszłego roku.

Nieoficjalnie mówi się, że gra nabrała już kształtów i producent będzie mógł rozpocząć jej promowanie, a tym samym pochwali się sporą dawką informacji i najpewniej nowymi materiałami wideo.

Miejmy nadzieję, że faktycznie zobaczymy coś konkretnego. Red Dead Redemption 2 powstaje z myślą o konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Rockstar Games

Komentarze

 • deton24, #

  Ciekawe co z tego wyjdzie od czasów kiedy odszedł Leslie Benzies z R*. Nie był to byle kto. Oby nie przerwali passy robienia w zasadzie tylko dobrych gier.

 • raffal81, #

  Pierwsza część była świetna, bawiłem się przy niej lepiej niż przy GTA, może z racji całkiem innego klimatu, te GTA mi się już przejadło :).

 • ciomasta, #

  Ciekawe jak długo będziemy czekać na versje PC od dnia premiery Konsol .

 • Pardek, #

  Raczej ciekawe czy się doczekamy

 • Cruciat, #

  Po sukcesie gta 5 na PC na pewno wyjdzie. Rockstar ma łeb na karku i wie że znajdą się ludzie którzy kupią wpierw wersje na konsole a potem jeszcze na PC. Cwaniaczki... :/

 • LuckyNumber8, #

  Zapowiedz zapowiedzi :).

 • BariGT, #

  I coraz wiecej tego ostatnio...

 • Ladros, #

  Pragnę nadmienić, że Rockstar publikuje również po polsku i na polskiej wersji ich strony jest dostępna taka grafika w naszym pięknym języku ;)

 • Adrian Waleczny, #

  Ciekawe dlaczego nie wydali pierwszej części na PC.Ma ktoś jakieś pomysły? Za dużo pracy by z tym było, czy co?
  Sprzedało by się na pewno nieźle.

 • kitamo, #

  nie oplacalo się.
  Teraz robią pielgrzymki po wszystkich platformach bo odkryli w tym piniądz.

 • Eyesofthesouth, #

  przypomnieli o tym że wkrótce przypomną

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.