16 maja 2018, Wojciech Kulik

Wielki (?) powrót motocykli - RIDE 3 w drodze

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Milestone Zwiastuny gier wyścigi Kiedy premiera

Jeszcze w tym roku przyjdzie nam zagrać w kolejną odsłonę realistycznych wyścigów motocyklowych od Milestone. Gra RIDE 3 zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Miłośnicy dwóch kółek mają wreszcie otrzymać realistyczną – tak pod względem grafiki, jak i modelu jazdy – grę wyścigową. Ekipa Milestone zapowiedziała, że RIDE 3 powstaje i jeszcze przed końcem tego roku zostanie oddane w ręce graczy.

Dwie pierwsze odsłony serii RIDE nie zdołały przekonać do siebie graczy i recenzentów, a przez to też przekroczyć progu 7/10. Z „trójką” ma być inaczej, między innymi dzięki poprawionej sztucznej inteligencji, lepszemu systemowi kolizji i dopracowanej fizyce. 

RIDE screen 2

Atutem gry RIDE 3 ma być również szeroki wybór motocykli (łącznie przeszło 230 maszyn z 7 kategorii) oraz części (których będzie ponad pół tysiąca, a które będzie można wykorzystać do modyfikacji jednośladów). Tras z kolei będzie 30 i każda z nich ma mieć wyraźnie inną charakterystykę.

RIDE screen 1

Po raz pierwszy w serii RIDE pojawi się cykl dnia/nocy. Nie zabraknie też naturalnie dynamicznie zmieniających się warunków pogodowych. Jeśli zaś chodzi o tryby, to ekipa Milestone na razie nie zdradza zbyt wiele, ale na pewno można spodziewać się trybu kariery i multiplayera.

RIDE screen 3

Zgodnie z tym co można zobaczyć na końcu poniższego, niezbyt długiego zwiastuna, gra RIDE 3 zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. We wszystkich trzech wersjach ma zadebiutować 11 listopada bieżącego roku.

RIDE 3 – pierwszy zwiastun gry

Źródło: TheSixthAxis, Dark Side of Gaming, Milestone

Komentarze

 • brigthmight, #

  Motocykl najwieksza frajde daje jednak w rzeczywistosci... szczegolnie gdy sie wjezdza w burze/ulewe na autostradzie i nie ma dokad uciec przed deszczem... i te strumienie wody wyplywajace z rekawow na nastepnej stacji benzynowej - bezcenne. Szybko mozna zweryfikowac czy jest sie "prawdziwym" milosnikiem tego sprzetu.

 • kitamo, #

  prawie tak samo jak jezdzic na nartach podczas sniezycy - niebezpieczeństwo, odmrożone palce, lawina.
  Tylko tak można zweryfikować czy jest się miłośnikiem jazdy na nartach.

 • akhad, #

  to w zasadzie identycznie jak z jazdą rowerem górskim - tylko wstanie będąc połamanym po zjeździe stulecia weryfikuje, czy jest się prawdziwym miłośnikiem mtb

 • severian, #

  Ja tam wolę nie pozować na twardziela i wożę ze sobą kombinezon przeciwdeszczowy.Kiedyś jechałem praktycznie cały dzień w deszczu.U celu byłem suchutki.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.