6 grudnia 2018, Mateusz Tomczak

Resident Evil 2 Remake kusi na nowych materiałach wideo

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Survival horror Gameplay Capcom Resident Evil gra akcji, Producenci: Capcom

Filmiki z fragmentami rozgrywki pozwalają rzucić okiem na zmagania z perspektywy Claire, Leona S. Kennedy'ego oraz Ady Wong. Premiera Resident Evil 2 Remake już w styczniu.

Odświeżanie gier sprzed lat nieco znudziło się już graczom. Są jednak wyjątki i Resident Evil 2 Remake bez wątpienia do nich należy. W tym przypadku premiery wyczekuje naprawdę wielu graczy, a publikowane przez twórców materiały wideo bez wątpienia podgrzewają i tak gorącą atmosferę.

Dwa filmiki z fragmentami rozgrywki pozwalają rzucić okiem na zmagania z perspektywy Claire, Leona S. Kennedy'ego oraz Ady Wong. Najwięksi fani serii z pewnością rozpoznają tu między innymi Tyranta, którego pokonanie stanowić będzie spore wyzwanie.


Trzeba wspomnieć w tym miejscu o nieco obszerniejszym materiale, jaki opublikowała już redakcja IGN.


Przypomnijmy, że premiera Resident Evil 2 Remake zaplanowana została na 25 stycznia 2019 roku. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Resident Evil, IGN

Komentarze

  • Michał 06, #

    następny będzie Code: Veronica X

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap