6 grudnia 2018, Mateusz Tomczak

RAGE 2 na krótkim zwiastunie, wkrótce zobaczymy coś więcej

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Gameplay Id Software Avalanche Studios Zwiastuny gier gra akcji, Producenci: Id Software Avalanche Studios

Wygląda na to, że RAGE 2 zacznie wychodzić z cienia. Serię materiałów wideo szykuje Game Informer, gra pojawi się też na gali The Game Awards.

O RAGE 2 nie słyszeliśmy do tej pory szczególnie często, ale można było przypuszczać, że powoli będzie się to zmienić. Słusznie.

Serwis Game Informer opublikował krótki zwiastun, na którym zobaczyć możemy niepublikowane do tej pory wypowiedzi twórców. Co ważne, jednocześnie jest to szansa do rzucenia okiem na fragmenty rozgrywki.

Tych wprawdzie nie ma tu szczególnie wiele, ale wkrótce i to będzie wyglądało inaczej. Game Informer zapowiada bowiem, iż w najbliższym czasie zaprezentuje konkretniejszy materiał, a właściwie całą ich serię.


To nie koniec dobrych informacji dla graczy, którzy czekają na nowe materiały poświęcone RAGE 2. Sami twórcy zapowiedzieli, iż zaprezentują nowy zwiastun podczas gali The Game Awards. Przypomnijmy, że ta odbędzie się dzisiejszej nocy.

Premiera RAGE 2 planowana jest na przyszły rok. Platformy docelowe gry to PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Game Informer, RAGE 2 - twitter

Komentarze

 • Makkk, #

  Mam nadzieję, że tej gry Beth nie zepsuje (nawet jeśli jest tylko wydawcą ;p ). Rage 2 ma mi wypełnić pustkę w oczekiwaniu na Borderlands 3 ;)

 • q3aki, #

  taki cod BO3 na sterydach, kolorowo, mocno - ciekawe jak wyjdzie w praniu

 • Majjkee, #

  Na filmikach Rage 2 przypomina mi trochę overwatch'a, Rage 1 wspominam mile, pomimo jego pewnych "niedopracowań" był całkiem spoko, nooo ale pożyjemy zobaczymy, oby bethesda nie dała ciała tym razem, bo jak tak dalej pójdzie, jak z fallout'em 76 to ich gry będą dorzucane do gazet kioskowych czy tele tygodni, a gracze stracą do nich resztki szacunku :< trzymam kciuki :x

 • Warmonger, #

  Bardziej konwencjonalny shooter w klimatach Borderlands, jestem na tak :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)