8 stycznia 2018, Wojciech Kulik

Administratorze IT, w Poznaniu poznasz możliwości serwerów QNAP

Kategoria: Technologie i Firma, Tematyka: Qnap Konferencje i szkolenia IT, Producenci: Qnap

Firma QNAP organizuje w Poznaniu bezpłatne warsztaty techniczne dla administratorów IT. Oto wszystko, co trzeba wiedzieć.

QNAP jest jednym z tych producentów, którzy bardzo dynamicznie rozwijają swoje portfolio – zarówno w sferze sprzętu, jak i oprogramowania, które pozwala praktycznie wykorzystywać ten pierwszy. Innowacji jest sporo, ale trudno samemu odkryć ich wszystkie realne zastosowania, stąd też to wydarzenie… 

Firma QNAP postanowiła zorganizować w Poznaniu warsztaty techniczne dla administratorów IT o różnym poziomie zaawansowania oraz pracujących w przedsiębiorstwach i organizacjach różnej wielkości. Będą oni mieli okazję poznać rozmaite technologie serwerowe w praktyce. 

Szkolenie (które jest całkowicie bezpłatne) odbędzie się konkretnie w siedzibie Vernity (ul. Polska 60). Data to czwartek, 1 lutego 2018 roku, a godzina jest uzależniona od poziomu zaawansowania:

  • 09.00-11.00 – podstawowy
  • 11.30-13.30 – średnio zaawansowany
  • 14.00-16.00 – zaawansowany

Co ważne, organizator przewidział udostępnienie serwera QNAP każdemu uczestnikowi, ale ten musi też mieć ze sobą własnego laptopa i patchcord kat. 5e. Jako że liczba miejsc jest ograniczona, należy wcześniej skorzystać z formularza zgłoszeniowego.

Każdy, kto weźmie udział w warsztatach, będzie mógł zdobyć wiedzę, którą z powodzeniem wykorzysta w swoim miejscu pracy, a także otrzyma oficjalny certyfikat od QNAP. 

Źródło i ilustracja: QNAP

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.