10 sierpnia 2018, Mateusz Tomczak

Przedsprzedaż Galaxy Note 9 w szczegółach

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Samsung Galaxy Samsung, Producenci: Samsung

Decydujący się na wcześniejsze zamówienie smartfona mogą liczyć na bonusy. Przedsprzedaż Galaxy Note 9 trwa do 23 sierpnia.

Zgodnie z zapowiedziami, wczoraj wieczorem odbyła się premiera Galaxy Note 9. Samsung postarał się, aby klienci mogli od razu sięgnąć po urządzenie, czego pokłosiem błyskawiczny start przedsprzedaży. Czy warto z niej skorzystać?

Przedsprzedaż Galaxy Note 9

Producenci przyzwyczaili nas, że wcześniejsze zamówienia bardzo często nagradzane są różnego rodzaju bonusami. W tym przypadku to przede wszystkim kod promocyjny do programu Samsung Odkup. O wartości aż 800 zł, jeśli ktoś zdecyduje się odsprzedać urządzenie z serii Note. W przypadku innych urządzeń kod promocyjny będzie miał wartość 400 zł.

Co istotne, mowa o kwotach gwarantowanych, które nie są zależne od stanu obecnego urządzenia. Warunkiem skorzystania z oferty jest aktywowanie nowo kupionego Galaxy Note 9 nie później niż 28 sierpnia i odsprzedanie starego urządzenia do 12 września.

Poza tym liczyć można na korzyści w ramach programu Guard Note 9. To dedykowana infolinia wraz z usługą zdalnego wsparcia w przypadku awarii, dodatkowy rok ochrony po standardowej 2-letniej gwarancji, możliwość skorzystania z opcji Naprawy Ekspresowej (do 2h) w wybranych punktach serwisowych oraz wymiany niedziałającego smartfona lub rysika na nowy. Korzystający z przedsprzedaży, którzy aktywują smarfona do 28 sierpnia i zarejestrują się do promocji otrzymają też możliwość jednorazowej naprawy pogwarancyjnej w okresie 12 miesięcy w postaci naprawy zbitego ekranu (niezależnie od okoliczności zbicia).

Przedsprzedaż Galaxy Note 9 trwa do 23 sierpnia. Wariant 6 GB RAM + 128 GB wyceniono na 4299 złotych, wariant 8 GB RAM + 512 GB kosztuje z kolei 5399 zł.

Dodajmy, że Galaxy Note 9 trafił już w nasze ręce. Więcej informacji znajdziecie w artykule, w którym opisaliśmy pierwsze wrażenia z użytkowania.

Źródło: Samsung

Komentarze

  • Q'bot, #

    Ale to ma utuczoną ramkę od góry...
    Ciekawe czy można tam zmieścić śpiwór i namiot na wszelki wypadek ;>

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.