18 maja 2017, Mateusz Tomczak

Prototyp OnePlus 5 z podwójną kamerą uchwycony na zdjęciu

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: fotografia smartfonowa OnePlus

Stylistyka nie będzie odbiegała od poprzednika, ale na tylnym panelu OnePlus 5 dostrzec można znaczącą nowość.

Premiera nowego smartfona OnePlus zbliża się coraz większymi krokami. Wyraźnie potwierdza to wzrastająca liczba doniesień na jego temat, koncentrujących się nie tylko na specyfikacji, ale i wyglądzie urządzenia.

Na ten moment pewne jest tylko tyle, iż producent zdecyduje się na nazwę OnePlus 5. Dość głośno spekulowano, iż jedna z większych zmian względem poprzednika dotyczyć będzie aspektu fotograficznego. Potwierdza to zdjęcie, jakie trafiło teraz do sieci.

Zobaczyć możemy na nim rzekomo prototyp smartfona OnePlus 5, a konkretnie jego tył. Wygląda bardzo podobnie do tego, co oglądać możemy w zeszłorocznym modelu, z wyjątkiem obecności podwójnej kamery.

OnePlus 5

Niestety brakuje bliższych informacji na temat zastosowanych matryc. Mniej wątpliwości budzi procesor - niemal na 100% wykorzystany zostanie tutaj Qualcomm Snapdragon 835 mający do pomocy 6 GB lub 8 GB pamięci RAM. Przecieki zgodne są co do tego, że ekran będzie cechował się przekątną 5,5 cala, ale jednocześnie pozostają w sprzeczności co do rozdzielczości - Full HD lub QHD.

Oficjalna premiera smartfona planowana jest na lato - tak mówi producent. Spekuluje się, iż będzie to końcówka czerwca lub początek lipca.

Źródło: androidauthority

Komentarze

 • Pogromca blacharni Pro, #

  Przepraszam za ta konsternacje.
  Chcialem napisac, ze - loo matkoo - 8GB? Czyli wkraczamy w ere telefonow, w ktorej 4GB to juz minimum, a nie daj Boze 2GB za co jeszcze lapia sie producenci w niektorych swoich modelach.
  Znajac zycie, Android tak umiejetnie zapcha ten RAM niepotrzebnymi smieciami-programami, ze na nasze potrzeby zostanie 1,5GB, a komfort z plynnosci uzytkowania wcale nie bedzie taki lepszy jak na telefonach z 4GB RAMu.

 • stark2991, #

  Wolnego RAMu w OP3 jest bardzo dużo, często ponad połowę. Przydaje się, gdy zostawiasz zminimalizowane aplikacje, przy dobrych warunkach zostanie włączona nawet przez kilka dni :)
  OP5 będzie miał raczej 6GB, ewentualnie będą dwa warianty. Tegoroczne flagowce mają 4GB i tez jest git, także nie traktuj tego w stylu "to Android tyle potrzebuje" tylko w kategorii future-proof. Za 3-4 lata taki OP5 nadal będzie hulał podczas gdy samsung z 4GB będzie się dusił.

 • Dragonik, #

  Jeśli dadzą FHD to pozamiatają + dobra cena

 • maciuch2, #

  Ściema, toż to OP3 po lekkim fotoszopie.

 • stark2991, #

  Nie żadna ściema tylko wczesny prototyp. Prawdziwy, ale dawno nieaktualny.

 • Marucins, #

  Toż już sprzedawaliście OnePlus 5 w poprzednich wpisach :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.