10 września 2018, Wojciech Kulik

Coś więcej niż ładniejszy Monster Hunter - zwiastun gry Project Awakening

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4, Tematyka: SONY RPG Zwiastuny gier gra akcji, Producenci: SONY

Odpowiedzialna za Project Awakening ekipa Cygames zapowiada, że gra zaoferuje „świeże podejście do fantasy RPG”. Podczas konferencji PlayStation LineUp zaprezentowano zwiastun.

Dzisiejsza konferencja poświęcona nowościom zmierzającym na konsole Sony – PlayStation LineUp – rozpoczęła się od prezentacji Project Awakening, będącego tajemniczą, ale ciekawie zapowiadającą się produkcją.

Sam tytuł słyszeliśmy już wcześniej i wiemy, że tworzona przez studio Cygames gra będzie reprezentowała gatunek jRPG, a wyłączną platformą docelową są konsole PlayStation 4. Pokazany podczas LineUpu zwiastun nie zdradza wiele więcej, ale…

Project Awakening screen

Ale pozwala żywić nadzieję, że otrzymamy klimatyczną i widowiskową grę, będącą czymś w rodzaju krzyżówki Monster Hunter, Dragon’s Dogma i Souls. O jakość też raczej nie trzeba się martwić, bo zdradzono, że reżyserem będzie Junji Tago – ten sam, który wraz z Kojimą czuwał nad Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Choć zapowiedź miksu wspomnianych tytułów może nie brzmieć szczególnie zachęcająco, twórcy obiecują, że warto czekać na ten tytuł. Z jednej strony ze względu na oszałamiającą grafikę, z drugiej – dla doświadczenia „świeżego podejścia do fantasy RPG”.

Project Awakening – trailer gry:

Źródło: Gematsu, DualShockers, Cygames

Komentarze

 • vide cui fidas, #

  Na pewno tak nie będzie to wyglądac...

 • raffal81, #

  Wygląda na pewno lepiej czy ciekawiej niż te całe MONSTER HUNTER, będę śledził ten tytuł.

 • PS4Ekskluzyw, #

  Już mi się podoba :)
  Nawet nie musiałem czytać że wyłącznie na platformę PS4. To widać od razu że to eks na PS4 :) Widać to po oprawie i animacji wow. Prezentuję się wybornie jak na exa przystało :)

  Też będę śledził tytuł :)

 • silvver, #

  The Order 1886 też było widać, że to eks na PS4.
  I co z tego wyszło? Oprócz grafiki nie było tam nic, średnia ocen 63/100.
  Driveclub kolejna potężna pozycja? Oj tylko 71/100

 • CGschool, #

  Wygląda inaczej, ponieważ jest niskie natężenie odbić, a większy nacisk położony na rozproszenie światła. Ciężko znaleźć złoty środek, albo wszystko błyszczy albo jest matowe.

 • xbk123, #

  Wygląda super. Wiedzą jak wycisnąć ostatnie soki z PS4. Ciekawi mnie tylko jaka to ostatecznie będzie gra. Tunel z ekstremalnie prostym systemem walki i na jedno przejście?

 • CGschool, #

  Raczej tak, możliwości konsol... stąd produkcja ładnych widoków. Jeśli pojawia się otwarty świat to zbudowany jest z prostych brył z naciskiem na tekstury.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap