25 stycznia 2019, Mateusz Sołtysiak

Produkt Roku 2018 - głosowanie trwa do 31 stycznia

Kategoria: Ciekawostki, Tematyka: Komputronik Produkt Roku, Producenci: Komputronik

Termin głosowania na najlepsze produkty w plebiscycie Produkt Roku 2018 wg czytelników benchmark.pl został wydłużony do 31 stycznia.

Głosowania na produkt roku trwa w nalepsze! W kilku kateogirach rywalizacja jest zacięta. Wyniki, aktualizaowane co kilka godzin, można śliedzić tu. Czas na oddanie głosu wydłużyliśmy do 31 stycznia.

weź udział w plebiscycie Produkt Roku

Produkt Roku 2018Każdy zarejestrowany użytkownik benchmark.pl może już oddać głos na jeden albo też dwa najlepsze (jego zdaniem) produkty w każdej z kategorii lub tylko wybranych spośród nich. Warto to zrobić nie tylko po to, by wyrazić swoje uznanie lub sympatię do tego lub innego urządzenia, ale też dlatego, że będzie konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Konkurs wystartuje już w przyszłym tygodniu. Każdy kto oddał głosy w przynajmniej 6 z 24 kategorii i odpowie na pytanie otwarte weźme udział w konkursie.

Fundatorem nagród, a także partnerem całego plebiscytu jest Komputronik – właściciel jednej z najpopularniejszych sieci sklepów z elektroniką użytkową w naszym kraju i organizator KarnaŁał - akcji w której można kupić produkty w promocyjnych cenach.

Komputronik promocje

Przypominamy: na głosy czekamy do 31 stycznia. Aha, jeśli macie problem z wyświetlaniem treści na stronie plebiscytu, wyłączcie Adblocka – powinno pomóc.

Źródło: inf. własna

Sonda

Oddałeś już swój głos w plebiscycie?

 • 25
 • 8
 • 5
Głosowanie dostępne tylko w wersji PC. Już wkrótce wersja moblina.

Komentarze

 • wojtas1613, #

  A gdzie to pytanie otwarte? Ja go nigdzie nie widzę? :)

 • Mateusz Sołtysiak, #

  Pytanie pojawi się w konkursie, które wystartuje w przyszłym tyg.

 • ROSHFOR, #

  A ryzena 5 2600 nie ma?

 • Goldfinger, #

  "Termin głosowania ... został wydłużony do 31 grudnia".
  Raczej do 31 stycznia ;-)

 • dariozata, #

  Produkty roku to wszystkie telewizory ktore maja rozdzielczosc 8K!!!

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.