23 marca 2018, Mateusz Tomczak

Premiera Agony ponownie przesunięta

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Survival horror Kiedy premiera

Przedstawiciele Madmind Studio potrzebują więcej czasu na dopracowanie gry. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że słyszmy to nie pierwszy raz.

Wielkimi pokładami cierpliwości wykazywać muszą się gracze czekający na Agony. Przedstawiciele Madmind Studio poinformowali, iż premiera gry została ponownie przesunięta.

Można zacząć gubić się w tym, który to już raz przekładany jest debiut Agony. Przypomnijmy zatem jedynie, że ostatnio zakładano termin 30 marca. I on nie zostanie jednak dotrzymany. Co więcej, tym razem twórcy nie chcą już ryzykować i nie podają konkretnej daty premiery gry.

Zapewniają jedynie, że pojawi się ona tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Z oficjalnego komunikatu dowiadujemy się, iż za całą sprawą stoi chęć dopracowania wszystkich szczegółów. Dodano też, ze nie zmieniają się platformy docelowe, cały czas mowa o PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Jednocześnie podano listę wersji językowych. Początkowo będzie ich 9, w tym polska. Trudno jednak o inny obrót spraw, mowa przecież o rodzimej produkcji. Madmind Studio ma swoją siedzibę w Bydgoszczy.


Źródło: dsogaming, Agony Game

Komentarze

  • Sharimsejn, #

    Czy to efekt YT czy obraz tej gry strasznie szarpie?

  • DaroBenchmarkPC, #

    Złego codec'u użyli przy renderowaniu. Można użyć opcji łączenia klatek i przerenderować tylko :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.