10 maja 2019, Wojciech Kulik

Gra Predator: Hunting Grounds na pierwszym zwiastunie

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4, Tematyka: SONY Multiplayer Zwiastuny gier strzelanina gra sieciowa Kiedy premiera, Producenci: SONY

Predator: Hunting Grounds to najnowsza gra z kosmicznym myśliwym w roli głównej. Gatunek? Asymetryczna strzelanina wieloosobowa.

Kosmiczny myśliwy w niedalekiej przyszłości otrzyma nową grę. Podczas State of Play firma Sony zapowiedziała i zaprezentowała pierwszy zwiastun Predator: Hunting Grounds. Co to takiego?

Predator: Hunting Grounds to nowa, asymetryczna strzelanka wieloosobowa, której zasady są zbliżone do tych, jakie znamy z Evolve. Innymi słowy: kilku graczy utworzy grupę łowców (a konkretnie wcielą się w członków elitarnej drużyny Fireteam) polujących na tytułową maszynę do zabijania, nad którą kontrolę przejmie inny gracz. Choć to, kto tu na kogo poluje, to kwestia sporna. 

Predator: Hunting Grounds screen 1

Ci pierwsi wykorzystają strzelby, karabiny maszynowe czy snajperki, Predator zaś – swoje niezwykłe zdolności i wyjątkowy arsenał, na czele z Plasmacasterem. 

Na razie twórcy nie zdradzają poza tym zbyt wielu szczegółów. Zapowiadają jedynie, że z premierą celują w przyszły rok i że przygotowali kilka niespodzianek, dzięki którym rozgrywka ma dawać dużo frajdy, emocjonować i przyciągać do ekranu na długie godziny. 

Predator: Hunting Grounds screen 2

Autorzy przyznają też, że są fanami marki i dołożą wszelkich starań, by ich gra była jej godna. Póki co więc musimy zadowolić się tymi strzępkami informacji oraz wspomnianym wcześniej zwiastunem – oto on…

Predator: Hunting Grounds – trailer zapowiadający grę:

Czekacie na ten tytuł czy na razie nie jesteście przekonani?

Źródło: PlayStation Blog

Komentarze

 • Cezarr, #

  Ale też trailer pokazali, ja nie mogę...

 • fitgame, #

  Muzyka z tego trailer-a chwyta fanów predatora za portfel. Ciekawe jak wyjdzie gra.

 • tasioros, #

  Ależ to był szybciutki skok i upadek uczuć.
  "Gra Predator!" - tętno wzrasta, nabieram powietrza, wykonuję gwałtowny wyprost, przybliżam twarz do ekranu, wyczuwalna nadmierna praca ślinianek.

  "Asymetryczna strzelanka wieloosobowa" - na powrót się garbię, odwracam znużony wzrok gdzieś w bok aby zainteresować się choćby zjawiskiem opadania kurzu...

 • -zxc-, #

  mnie też to rozwaliło. dzieciaki teraz artykuły piszą? :/

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)