12 października 2018, Marcin Jaskólski

Poznań Game Arena - zwiedzamy stoisko LG

Kategoria: Komputery Laptopy Peryferia Klawiatury Myszki Słuchawki, Tematyka: LG Poznań Game Arena, Producenci: LG

Kontynuujemy swój dziarski marsz po Poznań Game Arena i pomimo sporej (jak na VIP Day) liczby uczestników, udało nam się dotrzeć na stanowisko firmy LG.

VIP Day na Poznań Game Arena w trakcie i dzielnie przemierzamy targowe hale. Jeśli zastanawiacie się na jakie stanowisko warto wpaść, zrobiliśmy dla was krótki rekonesans.

Teraz zapraszamy was na szybką wizytę na stoisku LG. Łatwo je rozpoznać dzięki charakterystycznemu symulatorowi jazdy z Porsche w roli głównej.

LG - symulator jazdy

Jutro (czyli w sobotę) będzie można liczyć na konkurs - osoby które osiągną najlepszy czas na symulatorze, bedą mogły liczyć na cenne nagrody!

Stanowiska "jazdy" zresztą nie ograniczają się do symulatora. Co powiecie na rozgrywkę na trzech ultra-panoramicznych monitorach?

Tutaj może bez trzech monitorów, ale za z siłownikami, które poruszają fotelem.

Co jeszcze? Będzie CS:GO, będzie Fortnite i będzie LOL. Będą quizy, konkursy i nagrody.

Jeśli poczujecie się zmęczeni, zawsze możecie tu wpaść na mały chilloucik przed telewizorami OLED.

Źródło: informacja własna

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.