17 maja 2018, Mateusz Tomczak

Poznaliśmy szczegóły beta testów The Crew 2

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Ubisoft Zwiastuny gier wyścigi, Producenci: Ubisoft

Premiera The Crew 2 odbędzie się wprawdzie pod koniec czerwca, ale niemal równo na miesiąc przed nią wystartują beta testy. Nie wszyscy będą mogli jednak brać w nich udział.

Gdyby udało się zrealizować pierwotne plany, The Crew 2 byłoby już na rynku. Twórcy zdecydowali się jednak dać sobie więcej czasu na prace, w efekcie czego premierę trzeba było opóźnić. Zanim do niej dojdzie można będzie sprawdzić rozgrywkę w beta testach.

Ubisoft poinformował, iż te odbędą się w dniach 31 maja - 4 czerwca, na wszystkich platformach docelowych gry (PC, Xbox One i PlayStation 4). Zainteresowani mogą zgłaszać swoje kandydatury za pośrednictwem oficjalnej strony gry. Testy będą miały charakter zamknięty. Warto jednak dodać, że wylosowani szczęśliwcy będą mogli zaprosić do nich 3 swoich znajomych.

Z informacji przekazanych przez producenta wynika, iż testujący będą mieli okazję zapoznać się z kilkoma pierwszymi godzinami w świecie The Crew 2, dostępna ma być cała mapa. Nie zabraknie też opcji szybkiego przełączania się pomiędzy pojazdami, którą poznaliśmy już wcześniej. Dodatkowo za udział w beta testach otrzyma się mały upominek - skórzaną kurtkę, którą można będzie dołączyć do ekwipunku w pełnej wersji gry.


Źródło: Ubisoft

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.