10 maja 2018, Wojciech Kulik

Powstaje symulator menela - Bum Simulator

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Zwiastuny gier Gry symulacyjne

„Odkryj wewnętrzne moce bumelanta, wytresuj niecne miastowe gołębie, rozwiąż tajemnicę szczuroludzi mieszkających w kanałach, poznaj sekrety Alchemii Alkoholu ...i wiele więcej!”, zapowiadają twórcy gry Bum Simulator, czyli symulatora menela.

Po zwariowanej kozie, niedźwiedziu, chirurgu, złomiarzu, pracowniku biurowym czy kromce chleba nadszedł czas na menela. Dla wszystkich osób, które chciałyby sprawdzić, czy zdołają przetrwać w (wirtualnym) świecie bez grosza przy duszy, powstaje Bum Simulator.

Firma PlayWay zapowiedziała, że jeszcze przed końcem tego roku na rynku zadebiutuje gra Bum Simulator tworzona przez ekipę Alleyway Games z myślą o pecetowcach. 

Bum Simulator screen 1

Jako całkiem „świeży” menel, gracz będzie mógł podążać jedną z wielu różnych ścieżek „kariery” – próbować sił jako złodziej, pomysłowością dorobić się statusu żywej miejskiej legendy albo… znaleźć pracę. 

Bum Simulator screen 2

Oprócz walki o przetrwanie z dnia na dzień będzie można także poznać sekrety „alkoholowej alchemii”, rozwiązywać rozmaite zagadki, budować doskonałe kartonowe schronienie, tresować gołębie i odkrywać moce, którymi dysponują wyłącznie ludzie ulicy.

Bum Simulator screen 3

Bum Simulator zaprosi nas do otwartego świata, w którym każdy dzień przynosi niespodzianki. Oczywiście nie należy do tego tematu podchodzić zbyt poważnie, co najlepiej podsumowuje poniższy zwiastun:

Bum Simulator - symulator menela na zwiastunie

„Brudne alejki, ruchliwe ulice, lombardy, monopolowe, park miejski, metro i kanały. Idź gdzie chcesz i kiedy chcesz. Ciesz się otwartą, zwariowaną, miejską piaskownicą. Jest wiele sekretów do odkrycia i osiągnięć do odblokowania. W każdej lokacji znajdziesz interesujące postaci z bogatą historią i zadaniami do wykonania. W życiu bezdomnego nie ma miejsca na nudę!” – czytamy w zapowiedzi.

Źródło: PlayWay

Komentarze

 • Sharimsejn, #

  Tresowanie gołębi do mnie przemówiło. Każę im wszystko obsrać.

 • bodziokrak, #

  Ja tam nie muszę nic symulować.

 • drcocaina, #

  Mam nadzieję, że autorzy odpowiednie doświadczenie mają :).

 • Smuga, #

  E tam. Wystarczy im jakiś kreatywny konsultant spod bloku...

 • Dragonik, #

  Ciekawe jak zrobią kampanię marketingową:)

 • kitamo, #

  Actvision na potrzeby Call Of Duty miało umowe z producentem Monstera.
  Co za problem żeby podpisali umowę z jakimś browarem :D

 • kitamo, #

  Niech tylko mi teraz ktos wyjedzie ze na rynku gier nie ma nowych pomysłów :D

  swoją droga była już gra przeglądarkowa gdzie mozna było zostac menelem, zbierac butelki i prowadzic bijatyki z innymi menelami :)

 • ECRYGIGS, #

  Przydał by się tryb multiplayer, bo z kim by się tu napić xD

 • keeeper, #

  Zdolność specjalna na max levelu:

  Mianowanie na kierownika - zwiększona szansa na pisiont groszy.

 • Bulba, #

  Bedzie mozliwosc podarowania "komus" Maybacha ?

 • betho, #

  To może być ciekawe. Cały czas trąbią, że nie ma nowości na rynku gier komputerowych, to ciekawe co powiedzą na to. Mnie bardziej ciekawi jakie to będzie mieć wymagania.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.