9 października 2018, Wojciech Kulik

Ponad 100 polskich gier na PGA 2018

Kategoria: Gry, Tematyka: Poznań Game Arena polskie gry

Już w ten weekend odbędą się targi Poznań Game Arena 2018. Będzie to dobra okazja na przyjrzenie się temu, nad czym obecnie pracują polscy producenci gier.

Poznań Game Arena to największa impreza dla miłośników elektronicznej rozrywki w naszym kraju, toteż nie może na niej zabraknąć polskich producentów i wystawców. Łącznie w stolicy Wielkopolski będzie można zobaczyć w tym roku ponad 100 gier „made in Poland”.

Najgorętszym tytułem jest sieciowa strzelanina World War 3, w którą zagramy przedpremierowo. Lista gier, którym będzie można się przyjrzeć na PGA 2018 jest jednak znacznie dłuższa – znajdują się na niej między innymi Bee Simulator (czyli świetnie zapowiadający się symulator pszczoły), Dying Light: Bad Blood (a więc samodzielny dodatek do hitu Techlandu), (debiutujące dziś) My Memory of Us, (mroczny survival horror) The Beast Inside czy też (rodzima VR-owa perełka) The Wizards.

Na targach w Poznaniu swoją obecność potwierdzili zarówno najwięksi polscy wydawcy (jak Techland, 11 bit studios, Klabater, Movie Games czy IMGN.PRO), jak i dziesiątki niezależnych twórców. Ich stanowiska podobnie jak wielu graczy, zwiedzi śledząca sytuację na naszym rynku Graczpospolita, która następnie przyzna nagrodę za najlepszą polską grę targów – na jej stronie możecie znaleźć pełną listę kandydatów.

Bilety na targi Poznań Game Arena 2018, które odbędą się w dniach 12 – 14 października, są jeszcze dostępne.

Źródło: Graczpospolita, MTP

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.