11 października 2018, Wojciech Kulik

Polskie pecety, laptopy i peryferia dla graczy - HIRO na PGA 2018

Kategoria: Gry, Tematyka: NTT System Poznań Game Arena, Producenci: NTT System

HIRO to młoda marka doświadczonego polskiego producenta sprzętu komputerowego NTT System. Na Poznań Game Arena 2018 będzie miała własne stoisko, a tam…

Poznań Game Arena to największa impreza dla fanów elektronicznej rozrywki w naszej części świata, więc nie może na niej zabraknąć jednego z najważniejszych polskich producentów sprzętu komputerowego. Podczas targów firma NTT System będzie prezentować najnowsze urządzenia z katalogu własnej marki HIRO na 130-metrowym stoisku.

Na swoim stoisku NTT System odda do dyspozycji zwiedzających swoje komputery stacjonarne oraz debiutujące w katalogu HIRO laptopy gamingowe z serii 957, z procesorami Intel Core ósmej generacji, 16 GB RAM-u i grafiką GTX 1060. Towarzyszyć im będą najnowsze peryferia i komponenty dla graczy spod tego znaku, takie jak klawiatury i myszki, podkładki pod te ostatnie czy też zestawy słuchawkowe.

HIRO PGA

Na stoisku HIRO będzie można pograć między innymi w CS:GO, Fortnite, World of Warcraft: Battle for Azeroth, Kingdom Come: Deliverance i Vampyr.

NTT System zapowiada również, że podczas PGA 2018 wybrane urządzenia HIRO będzie można kupić w obniżonych cenach. Nie zabraknie także innych atrakcji, takich jak quiz wiedzy o grach, rzut myszką do celu i inne konkursy z nagrodami, a dopełnieniem całości będzie efektowny pokaz podkręcania procesora w komputerze chłodzonym ciekłym azotem wykonany przez Michała „XtremeAddict” Vobożila.

Dodajmy, że NTT System to Partner Technologiczny targów Poznań Game Arena. Dostarczył on aż 200 gamingowych komputerów do obsługi imprezy, która – przypomnijmy – odbędzie się w dniach 12-14 października.

Źródło: NTT System

Komentarze

  • dariosata, #

    Polskie a robione w chinskich fabrykach wiec NIE POLSKIE!!!

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.