18 maja 2017, Wojciech Kulik

Polskie Inner Chains debiutuje na rynku

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Zwiastuny gier IMGN.PRO strzelanina, Producenci: IMGN.PRO

Dziś miejsce ma premiera Inner Chains – mrocznej strzelaniny osadzonej w surrealistycznym, biomechanicznym świecie.

Surrealisty, biomechaniczny świat, w którym jesteśmy intruzami. Nie brzmi to jak najlepsze miejsce, w którym można by spędzać czas, ale jeśli już jest to motyw przewodni gry, to brzmi to całkiem intrygująco. Dziś na rynku debiutuje Inner Chains – pierwszoosobowa strzelanina polskiego studia Telepaths’ Tree.

W Inner Chains wcielamy się w zindoktrynowanego jegomościa, który zdaje się nie zauważać, że w świecie, w którym żyje, nic nie jest tym, na co wygląda. Odkrywa to dopiero później, aż wreszcie zmienia swój cel  – nie zmierza już do mitycznego miejsca, lecz do odkrycia, kim tak naprawdę jest i jakie jest jego przeznaczenie.

Na eksploracji i walce spędzimy najwięcej czasu w Inner Chains. Naszymi wrogami będą zarówno fauna, jak i flora, naszymi najważniejszymi broniami zaś – umiejętność logicznego myślenia, refleks i precyzja. Jeśli brzmi to dla was wystarczająco intrygująco, to koniecznie obejrzyjcie premierowy zwiastun tej produkcji (z fragmentami faktycznej rozgrywki):

Konsolowe wersje są w planach, ale już dziś można zagrać w Inner Chains na PC. Jeśli zdecydujecie się na zakup w ciągu tygodnia, możecie liczyć na 10-procentowy rabat. 

Źródło: IMGN.PRO

Komentarze

 • Pogromca blacharni Pro, #

  Lubie Polskie gry, bo sa dobre. Ostatnia dobra, Polska gra, w ktora gralem to byl Painkiller, a wczesniej seria Earth 2150, 2140, w ktore pogrywam do dzis i chyba nigdy mi sie nie znudza.

 • Słitaśne selfi z ronsi, #

  Graues, graues. Klimat Wiecha Oblecha dobry, aczkolwiek to nie moja para kaloszy.

 • Niepiskoj, #

  oho roztrojenie jaźni, fajnie sobie tak we trójkę ze samym sobą pogadać.

 • Chong-li, #

  Kupiłem grę wczoraj i mogę powiedzieć że jest bardzo klimatyczna ale posiada masę bugów i straszne problemy z optymalizacją potrafi skakać z 170 klatek na sekundę od razu na 40 kl/s.
  Posiadam bardzo mocny sprzęt w tym połączone w sli Aorus GeForce GTX 1080 Ti Xtreme Edition 11G dwie sztuki i dzieją się w tej grze takie jaja.Gra wymaga masy poprawek bo teraz jest to tzw.beta.

 • krzemien95, #

  Może po prostu gra nie do końca potrafi obsłużyć jeszcze platform multi-gpu? Trzeba czekać raczej na poprawki w sterownikach i same łatki producenta gry

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap