9 października 2017, Mateusz Tomczak

Polskie Agony opóźnione raz jeszcze

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Survival horror Kiedy premiera

Ekipa Madmind Studio poinformowała, iż Agony zadebiutuje dopiero 30 marca przyszłego roku.

Wygląda na to, że wyczekującym Agony potrzeba będzie sporej cierpliwości. Ekipa Madmind Studio poinformowała o kolejnym opóźnieniu premiery.

Gdyby wszystko szło zgodnie z pierwotnymi planami gra byłaby na rynku od kilku miesięcy. Ostatnio utrzymywano, iż premiera odbędzie się w IV kwartale tego roku, ale wiemy już, że tak się nie stanie, ponieważ przesunięto ją na 30 marca przyszłego roku.

Agony

Nie zmieniają się za to platformy docelowe. Gra pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy informują, że późniejsza premiera przełoży się na bardziej rozbudowaną produkcję. Wdrożonych zostanie między innymi kilka zakończeń.

Ciekawe jakich. Przypomnijmy bowiem, że Agony to survival horror, w którym zadaniem gracza będzie ucieczka z piekła. Jak przystało na tego typu produkcję, walka nie będzie tutaj wskazana, szanse na pokonanie potężnych demonów mają być minimalne.

Źródło: kickstarter

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.