7 grudnia 2017, Wojciech Kulik

Pokemon GO z dynamiczną pogodą i nowymi stworkami

Kategoria: Mobile Gry Gry mobilne Gry Android Gry iOS, Tematyka: rzeczywistość rozszerzona Zwiastuny gier przygodowa Pokemon GO

System dynamicznie zmieniającej się pogody to jedna z największych nowości w grze Pokemon GO, która wciąż cieszy się pewną popularnością

Choć niewiele już zostało z początkowego szału, Pokemon GO wciąż ma swoje grono miłośników. Z myślą o nich ekipa Niantic przygotowała aktualizację, która w tym tygodniu trafia (i stopniowo będzie trafiać) do użytkowników. Co nowego?

Aktualizacja przede wszystkim wprowadza system dynamicznej pogody. Krótko mówiąc: warunki atmosferyczne w grze będą dostosowane do tych panujących w lokalizacji użytkownika. To, czy pada deszcz, czy świeci słońce, zmieni wygląd aplikacji Pokemon GO, ale będzie miało również wpływ na zachowanie i możliwości stworków.

Pokemon GO pogoda

Świat Pokemon GO zostanie także wzbogacony o 50 stworków reprezentujących trzecią generację. Wśród nich pojawią się między innymi Treecko, Torchic i Mudkip. Nowościom poświęcony został zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Pokemon GO – zwiastun grudniowej aktualizacji

Źródło: Niantic

Komentarze

 • Dragonik, #

  Nie rozumiem fenomenu tej gry, chociaż chyba już minęła moda na nią tak szybko jak się pojawiła.

 • DzikiWariat, #

  Ludzie rzucili się na grę bo mieli motywację do ruszenia się z domu i to nie tylko po zakupy z Tesco. Niestety szybko się okazało że tzw. "Endgame" nie istnieje a chodzenie i zbieranie kolejnego syfu z którym nie ma co zrobić nie jest takie zabawne. Wg mnie dalej jest miejsce na jakiś hit w tym segmencie który ruszy społeczeństwo.

 • LukisK, #

  niedługo kolejna gra od niantec (harry potter) na podobnej zasadzie jak pokemon go (i pewnie miejsca gymów itp bedą powiązane jakoś z tą grą z HP)

 • Dioda619, #

  Mi to skutecznie pomaga dzieciaczka wyciągnąć na spacer.Nie wiecie jak w czasach nam współczesnych trudno wyciągnąć dzieci z domu.

 • Gorgonek, #

  U mnie update spowodował, że przestał Ciała PoGO+, a dokładniej zawiesza na iPhone aplikację przy próbie połączenia.

 • Gorgonek, #

  Autokorekta... Ciała = działać :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.