4 stycznia 2019, Wojciech Kulik

Plebiscyt Produkt Roku 2018 trwa

Kategoria: Ciekawostki, Tematyka: Produkt Roku benchmark.pl

Poznaliście już naszych kandydatów, a do 8 stycznia czekamy na propozycje urządzeń, które według Was zasługują na tytuł Produkt Roku 2018. Dwa dni później wystartuje głosowanie i konkurs z wieloma atrakcyjnymi nagrodami do wygrania.

Trwa benchmarkowy plebiscyt Produkt Roku 2018, w którym wybieracie najbardziej innowacyjne, najlepiej wykonane i najciekawsze urządzenia minionych dwunastu miesięcy. Na jakim jesteśmy etapie?

25 grudnia zaprezentowaliśmy Wam nominacje redaktorów benchmark.pl we wszystkich 23 kategoriach i rozpoczęliśmy przyjmowanie Waszych kandydatów do tytułu Produkt Roku 2018. Na propozycje czekamy do najbliższego wtorku, 8 stycznia. Dwa dni później rozpocznie się głosowanie, a wraz z nim – konkurs dla głosujących z atrakcyjnymi nagrodami, których pula wynosi aż 15 tysięcy złotych.

weź udział w plebiscycie Produkt Roku

To, jakie produkty nasi (zawsze dobrze zorientowani w temacie) czytelnicy uznali za najlepsze produkty roku 2018, ogłosimy 25 stycznia. Wtedy też opublikujemy listę zwycięzców…

Produkt Roku 2018 infografika

Partnerem plebiscytu Produkt Roku 2018 jest Komputronik – znany i lubiany sklep z elektroniką użytkową, który aktualnie prowadzi akcję promocyjną. Trwająca do 30 stycznia „Zimowa wyprzedaż” to szansa na zakup świetnych produktów w cenach obniżonych nawet o 70 proc.

Komputronik wyprzedaż

Źródło: inf. własna

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.