11 października 2017, Mateusz Tomczak

PlayerUnknown’s Battlegrounds nadal na topie - sprzedaż przekroczyła 15 mln egzemplarzy

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: strzelanina gra sieciowa

Przedstawiciele studia Bluehole mają coraz większe powody do zadowolenia.

W ostatnich tygodniach trudno znaleźć grę, o której mówiłoby się więcej niż o PlayerUnknown’s Battlegrounds. Jasne jest już, że studio Bluehole mówić może o ogromnym sukcesie, którego skala cały czas rośnie.

Trzeba przyznać, że liczby generowane przez PlayerUnknown’s Battlegrounds robią już naprawdę duże wrażenie. Nie chodzi tylko o to, ilu graczy potrafi się przy tym tytule bawić i bić kolejne rekordy na Steam. Na uwagę zasługuje naprawdę wysoka już sprzedaż. Właśnie dowiedzieliśmy się, że przekroczyła ona 15 mln egzemplarzy.

W niespełna dwa tygodnie gra znalazła zatem kolejne 2 miliony nabywców. Gdyby ktokolwiek zapomniał, mowa o grze dostępnej tylko na PC i to w ramach wczesnego dostępu na Steam.

Perspektywy dalej wyglądają bardzo obiecująco i nie ulega wątpliwości, że społeczność PlayerUnknown’s Battlegrounds jeszcze się powiększy. Tym bardziej, że za kilka tygodni gra trafi na Xbox One, a w przyszłym roku prawdopodobnie także na PlayStation 4.

Źródło: dualshockers

Komentarze

  • mutissj, #

    Trudne gry są dobre

  • rlistek, #

    Bo dają satysfakcję. Co za radość z osiągnięcia czegoś co jest w stanie osiągnąć 90% czy więcej ludzi.

  • manioor, #

    nie hejtuj diablo 3, proszę ;)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.