4 lipca 2018, Wojciech Kulik

Platinet DUO, czyli głośnik bluetooth z bonusem

Kategoria: RTV Audio Ciekawostki Gadżety, Tematyka: Głośniki bezprzewodowe Głośniki bluetooth Platinet

Najnowsza propozycja firmy Platinet nosi nazwę DUO i jest ona w stu procentach uzasadniona. Otrzymujemy bowiem zestaw złożony z dwóch elementów, które w duecie pokazują pełnię możliwości.

Platinet ostatnio w bardzo ciekawy sposób rozbudowuje swoją ofertę. Wprowadził do sprzedaży na przykład plecak z kierunkowskazami oraz radiobudzik z funkcją ładowarki. Jego najnowsza propozycja to głośnik bluetooth o dość nietypowej konstrukcji.

Platinet DUO – taką nazwę ma ta nowinka i nie jest ona przypadkowa. Mamy tutaj bowiem do czynienia z przenośnym głośnikiem bluetooth, który może być też zainstalowany w stacji dokującej z subwooferem. Mamy zatem przenośne urządzenie, które uprzyjemni czas w plenerze, a zarazem system domowy.

Platinet DUO sub

Zacznijmy od pierwszego elementu – jest to ważący zaledwie 240 gramów głośnik stereo o mocy 6 W, wyposażony w moduł Bluetooth 4.2, mikrofon (pozwalający prowadzić rozmowy) i akumulator o pojemności 1050 mAh (mający zapewniać „kilkanaście godzin ciągłego odtwarzania muzyki”).

Drugi element to ważąca półtora kilograma stacja dokująca z subwooferem o mocy 20 W – „takie połączenie oferuje dynamiczny, głośny i czysty dźwięk połączony z mocnymi, wyrazistymi basami”, jak zachwala producent. Cena tego zestawu to 299 złotych. Co o tym myślicie?

Źródło: Platinet

Komentarze

  • dariozpata, #

    Jakby był bonus w postaci chociaż jednorazowego zasiłku biorę w ciemno a tak musze obejść się ze smakiem bo mnie nie stać!

  • Medykoo, #

    Na papierze brzmi świetnie, a i cena przystępna. Pytanie czy dźwięk jest proporcjonalny do gabarytów.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.