11 sierpnia 2017, Mateusz Tomczak

Piłkarska edycja pada DualShock 4

Kategoria: Gry Sprzęt do gier Kontrolery do gier, Tematyka: SONY, Producenci: SONY

Nowe wcielenie pada DualShock 4 przygotowane zostało z myślą o fanach piłki nożnej. Czy im się spodoba?

Limitowane edycje konsol do gier nikogo już nie dziwią i chyba to samo mówić można o dedykowanych im kontrolerach. Interesującą propozycję szykuje Sony.

Japoński producent zdecydował się przygotować nową, limitowaną edycję pada DualShock 4. Jej nazwa - Limited Edition PlayStation F.C. DualShock 4 - nie jest może szczególnie chwytliwa. Czy sama stylistyka może spotkać się z ciepłym przyjęciem?

Być może wśród fanów piłki nożnej, bo to właśnie z myślą o nich powstała omawiana propozycja. Świadczy o tym nie tyle kolorystyka, co dodatkowe elementy graficzne - logo PlayStation F.C., grafika mająca nawiązywać do rozrysowywanej taktyki oraz schemat pola karnego.

Limited Edition PlayStation F.C. DualShock 4

Limited Edition PlayStation F.C. DualShock 4 trafi na rynek europejski. Premierę zaplanowano, co mało zaskakujące, na dzień debiutu gry FIFA 18. Producent nie ujawnił tego, co dokładnie oznacza tu określenie edycja limitowana i ile egzemplarzy zostanie przygotowanych.

Źródło: dualshockers

Komentarze

  • czarnobrody, #

    Ładny, jeśli pojawi się rozsądnie wyceniony zestaw z FIFA 18 to kto wie.

  • typ71, #

    Pad z naniesioną analizą Jacka Gmocha! Musze mieć!

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.