17 stycznia 2019, Mateusz Tomczak

Pierwsze, naprawdę brutalne, fragmenty zabawy z Mortal Kombat 11

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Warner Bros Gameplay NetherRealm Studios Zwiastuny gier gra akcji, Producenci: Warner Bros NetherRealm Studios

Do dyspozycji graczy oddanych zostanie tutaj 25 wojowników. Opublikowane materiały wideo pozwalają poznać umiejętności niektórych z nich.

Po zapowiedzi Mortal Kombat 11 i możliwości rzucenia okiem na pierwszy zwiastun bardzo szybko przychodzi czas na solidniejszą porcję materiałów. Zgodnie ze składanymi ostatnio obietnicami, twórcy zaprezentowali pierwsze fragmenty rozgrywki.

Zanim do nich przejdziemy warto wspomnieć o istotnej informacji. Datę premiery gry już wprawdzie poznaliśmy (23 kwietnia), ale dopiero teraz ogłoszono datę rozpoczęcia beta testów. Mortal Kombat 11 można będzie sprawdzić już 28 marca, ale problem w tym, że będzie to dane jedynie zamawiającym grę w przedsprzedaży.

Teraz można już przejść do nowych materiałów wideo. Na pierwszy ogień kilka krótkich zwiastunów, w tym zwiastun fabularny oraz ten prezentujący fatality, a więc niezwykle widowiskowe zakończenia walk. Widowiskowe, a zarazem niezwykle brutalne.


Można oczywiście pokusić się o stwierdzenie, że brutalność to jeden ze znaków rozpoznawczych serii. W Mortal Kombat 11 ma być jednak rozwinięta do niespotykanego wcześniej stopnia. Jeśli macie nieco więcej czasu to warto rzucić okiem na zapis całej konferencji zorganizowanej przez twórców. To właśnie tu znajdziecie bowiem solidniejszy gameplay.

Do dyspozycji graczy oddanych zostanie tutaj 25 wojowników. Póki co można być pewnym, iż w Mortal Kombat 11 pojawią się: Sub-Zero, Scorpion, Sonya Blade, Skarlet, Baraka, Raiden, Geras oraz Shao Khan (jako bonus do zamówień przedpremierowych). Każdy będzie dostępny w 3 wariantach, gracze otrzymają też możliwość personalizacji wyglądu postaci.


Źródło: Mortal Kombat, GameSpot

Komentarze

 • Sharimsejn, #

  Po tym jak dali mikrotransakcje i wylała się na nich fala hejtu to życzę im powodzenia.

 • Makkk, #

  Ta brutalność jest już taka dosyć karykaturalna. Kiedy Baraka zaczął pałaszować mózg Scorpiona to nie mogłem powstrzymać śmiechu ;) Ale chyba tak należy odbierać tę grę - z dystansem, uśmiechem i najlepiej przy piwku ze znajomymi.

 • Michał 06, #

  Najlepsze jest te skandowanie publiczności na widok makabry a zarazem przerażające

 • Shifted92, #

  wygląda jak MKX... nie zrobiło to na mnie wrażenia :/

 • fitgame, #

  Gołym okiem widać różnicę. Mimo, że filmy nie potrafią oddać faktycznej jakości grafiki. Właściwie to już Injustice 2 było dużo ładniejsze od MKX.

 • PITUCH3, #

  Mają ludzie wyobraźnię ....

 • Helldriver, #

  No fatale coraz gorsze.Przekombinowane wprost smieszne.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.