28 stycznia 2019, Wojciech Kulik

Małe projektory laserowe o wysokiej jasności - Panasonic przedstawia nowe modele

Kategoria: RTV Projektory Technologie i Firma, Tematyka: Panasonic Sprzęt do firmy, Producenci: Panasonic

Jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku na rynku zadebiutują przenośne projektory laserowe firmy Panasonic, które pomimo niewielkich gabarytów zaoferują wysoką jasność – nawet do 6000 lumenów.

Są małe i bez przeszkód można je przenosić z miejsca na miejsce, ich instalacja i konfiguracja nie stanowi najmniejszego problemu, a równocześnie oferują jasność sięgającą nawet 6000 lumenów. W efekcie salą konferencyjną czy prezentacyjną może bez przeszkód stać się właściwie każda przestrzeń. Oto nowe biznesowe projektory laserowe firmy Panasonic.

Najnowsze urządzenia japońskiego producenta to przenośne projektory dla firm, charakteryzujące się przede wszystkim stosunkowo lekką konstrukcją (na poziomie 7 kg) o niewielkich wymiarach oraz wysoką jasnością. W zależności od modelu ta ostatnia wynosi od 4500 do nawet 6000 lumenów, co oznacza wysoką jakość prezentacji także w pomieszczeniach, które nie są i nie mogą być odpowiednio zaciemnione.

Panasonic VMZ60 projektor

Są to projektory laserowe LCD – takie źródło światła to nie tylko możliwość osiągnięcia wysokiej ostrości i miłej dla oka kolorystyki, ale też (w połączeniu z zaawansowaną technologią chłodzenia) szansa na 20 tysięcy godzin bezobsługowej pracy. Wypada również wspomnieć o zoomie 1,6x, szerokich opcjach regulacji wyświetlania oraz (w większości przypadków) technologii DIGITAL LINK (pozwalającej na przesyłanie sygnałów audio, wideo i sterowania przez jeden przewód LAN na odległości do 150 m).

Te nowe modele to:

  • Panasonic PT-VMW50: jasność 5000 lumenów, rozdzielczość 1280 x 800 px
  • Panasonic PT-VMW60: jasność 6000 lumenów, rozdzielczość 1280 x 800 px
  • Panasonic PT-VMZ40: jasność 4500 lumenów, rozdzielczość 1920 x 1200 px
  • Panasonic PT-VMZ50: jasność 5000 lumenów, rozdzielczość 1920 x 1200 px
  • Panasonic PT-VMZ60: jasność 6000 lumenów, rozdzielczość 1920 x 1200 px

Nowe projektory będą pojawiać się na rynku w nadchodzących miesiącach.

Źródło: Panasonic Business

Komentarze

  • HomeAudio, #

    Mam nadzieję że będzie stanowiło poważną konkurencję cenową dla znakomitego Xiaomi Mi Laser Projector.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.