12 stycznia 2018, Paweł Maziarz

Palit przedłuża gwarancję na karty graficzne z 2 do 3 lat

Kategoria: Komputery Podzespoły Karty graficzne, Tematyka: GeForce GTX Palit, Producenci: Palit

Producent postanowił poprawić atrakcyjność swojej oferty - podobnie jak u konkurencji, jej karty graficzne są objęte 3-letnią gwarancją.

Mamy dobrą informację dla kupujących karty graficzne Palit – producent postanowił przedłużyć gwarancję z 24 do 36 miesięcy.

Nowe warunki dotyczą modeli zakupionych po 1 stycznia 2018 roku (lub oznaczonych naklejką ze stosowną informacją). Co istotne, gwarancja w dalszym ciągu jest realizowana przez dystrybutora.

Dłuższa gwarancja na pewno poprawki atrakcyjność oferty producenta (tym bardziej, że większość innych producentów też oferuje 3-letnią gwarancję). Miejmy jednak nadzieję, że jej przedłużenie nie wpłynie na podwyższenie cen produktów, bo pod tym kątem karty Palita często wyróżniały się na tle konkurencji.

Źródło: ComputerBase

Komentarze

 • Blejd, #

  Od dawna większość kart graficznych ma 3 letnią gwarancję.

 • PITUCH1, #

  nie wiem za co te minusy ci dali ale to prawda :)
  Palit musiał wyjść na przeciwko konkurwncji która "od dawna" ma gwarancję 3 lata, pamiętam EVGA, 3 podstawy, zarejestruj to 5 i 10 lat :) Ale EVGA gdzieś stacza się ostatnio :(

 • winged, #

  Ale by to gwarancja sprzedawcy, teraz jest producenta

 • PITUCH1, #

  nie wiem za co te minusy ci dali ale to prawda :)
  Palit musiał wyjść na przeciwko konkurwncji która "od dawna" ma gwarancję 3 lata, pamiętam EVGA, 3 podstawy, zarejestruj to 5 i 10 lat :) Ale EVGA gdzieś stacza się ostatnio :(

 • patol1984, #

  W głównej mierze dlatego omijałem karty palita, lepiej było dorzucić te 20-50zł za dodatkowe 12M i wziąć od innego producenta.

 • Raider0001, #

  Ja w sumie też brałem 36m, ale bardziej ze względu na późniejszą odsprzedaż

 • Balrogos, #

  Git Gud Palit Król :) wysmienite karty z serii 1000 polecam

 • gacek585, #

  Większość sklepów od już dłuższego czasu dawała na karty Palita 3 lata. Napisałem kiedyś do Palita w tej sprawie i odpisali że oni dają 2 lata i być może dystrybutor po prostu daje od siebie rok gratis :) Tak czy siak Palit w końcu poszedł po rozum do głowy.

 • Fiona, #

  Proste: sprzedaż padała, firma nie miała wyjścia tylko dołączyć do innych.

  MSI już od dość dawna daje 3 lata gwarancji i to producenta, nie sprzedawcy. A to jedna z b. wielu firm z 3-letnią gwarancją....

 • Zubol93, #

  A mi morele teraz przedłużyli gwarancję w kupionym 1,5 roku temu Gamerocku o rok, a miesiąc temu pisało jeszcze że gwarancja do 09.2018

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.