2 maja 2018, Wojciech Kulik

Outlook z kolejnymi nowościami

Kategoria: Technologie i Firma, Tematyka: Microsoft Oprogramowanie do firmy, Producenci: Microsoft

Microsoft przygotował i przygotowuje kolejne funkcje, które pojawiły lub pojawią się w przeglądarkowej, desktopowej i mobilnej wersji poczty Outlook. Z tych nowości skorzystają przede wszystkim profesjonaliści.

Niedawno Gmail został odświeżony i Microsoft postanowił nie czekać długo z odpowiedzią. Przygotował aktualizację swojej usługi pocztowej Outlook, cieszącej się niemałą popularnością wśród profesjonalistów, jak i użytkowników domowych.

Microsoft przygotował kilka nowych funkcji, które wzbogacą Outlooka – zarówno program na Windows i macOS, aplikację mobilną, jak i wersję przeglądarkową. Część z nich została wprowadzona od razu, inne pojawią się wkrótce. Przede wszystkim poprawiona została współpraca skrzynki pocztowej i kalendarza.

Outlook będzie teraz na przykład pobierał z wiadomości e-mail informacje o płatnościach do zrealizowania, co pozwoli tworzyć związane z tym „wydarzenia” w kalendarzu. Zaproponuje również najlepszą lokalizację na spotkanie biznesowe (wykorzystując w tym celu uczenie maszynowe).

Outlook płatność

Kolejną nową funkcją jest usprawnione organizowanie spotkań. Outlook pozwoli w prosty sposób kontrolować odpowiedzi poszczególnych osób na zaproszenia (chodzi o e-maile wysyłane z RSVP). W temacie spotkań przydatna może być również uproszczona obsługa wielu stref czasowych.

Outlook RSVP

Jeśli chodzi o mobilnego Outlooka, pojawi się wreszcie synchronizacja wersji roboczych, będzie sekcja „ulubionych” kontaktów i wprowadzona zostanie integracja z Office Lens. Dodatkowo aplikacja ostrzeże użytkownika przed odpowiedzią na maile, w których jest on UDW/BCC.

Źródło: Microsoft, The Verge

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.