7 grudnia 2018, Mateusz Tomczak

Otwarty świat RAGE 2 na zwiastunie - znamy datę premiery gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Bethesda Id Software Avalanche Studios Zwiastuny gier gra akcji, Producenci: Bethesda Id Software Avalanche Studios

Produkcja rozwijana przez id Software i Avalanche Studios trafi do sklepów 14 maja przyszłego roku. Nowy zwiastun potwierdza, że nie można będzie tu narzekać na nudę.

Zgodnie ze składanymi ostatnio obietnicami, Bethesda ujawniła na gali The Game Awards 2018 bardzo ważne informacje na temat RAGE 2. Czekający na tę grę bez wątpienia powinni się z nimi zapoznać.

Przede wszystkim dlatego, iż poznaliśmy wreszcie dokładną datę premiery gry. Produkcja rozwijana przez id Software i Avalanche Studios trafi do sklepów 14 maja przyszłego roku. Dostępne będą wersje na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Osoby składające zamówienia przedpremierowe otrzymają dostęp do ekskluzywnej misji „Kult Boga Śmierci”, legendarną zbroję Nicholasa Raine’a oraz pistolet osadników. Przygotowana zostanie również edycja kolekcjonerska.

RAGE 2

Jednocześnie opublikowany został nowy zwiastun gry. Skupia się on na przybliżeniu świata, który dawać ma graczom bardzo dużą swobodę działania.

„Kiedy opuszczasz obszar początkowy, otwiera się przed tobą cały świat. Wszędzie natrafisz na dynamicznie rozwijające się wydarzenia. Możesz znaleźć placówkę bandytów do zlikwidowania albo wyścig, w którym zechcesz wziąć udział. A może konwój, który musisz zniszczyć? Ukończenie takich aktywności poprawi też twoje stosunki z niektórymi kluczowymi postaciami z głównej linii fabularnej. Wszystko, co zrobisz, zostanie nagrodzone.” - Tim Willits, dyrektor studia id Software


Źródło: Bethesda Polska

Komentarze

 • hollow_, #

  Oby gra była dobra. W jedynkę mimo jej bolączek, grało mi się nawet fajnie. Patrząc jednak na Rage 2 czy zapowiedź nowego Far Cry'a zastanawiam się czy postapo z tymi cukierkowymi barwami zmierza w odpowiednim kierunku.

 • Lara-Croft, #

  Jasne, lepiej po raz setny wydać gre w realiach post-apo i szaroburych barwach. A najlepiej w rzucie izometrycznym i 2D.

 • hollow_, #

  Tak jestem fanem starych Fallout'ów, tak zagrałbym w szare, brudne postapo, tak jestem otwarty na zmiany, ale ni jak nie mogę zdzierżyć tych różowych dymków i kwiatków na w/w zapowiedziach. Przepraszam.

 • miedzianek, #

  Nie każda paleta barw pasuje do każdej gry. Wyobrażasz sobie różowiutkiego Dooma?

 • kombajn, #

  Rage 1 był grą bardzo dobrą i bardzo krótką - zupełnie jakby gdzieś w połowie projektu zapadła decyzja "dobra panowie kończymy, robimy finałowa mapę i fajrant"

 • r_e_s_e_t, #

  RAGE miał wielki probelem z objętościami megatekstur. Pełnojakościowy build ważył 1TB, a po kompresji kilkaset GB.

 • Lara-Croft, #

  Kilkaset GB :D miliard :P

 • hryna1717, #

  Borderlands FPS :)

 • kombajn, #

  Przecież Borderlands to jest FPS to o co ci chodzi?

 • xxx.514, #

  Mam nadzieję, iż RAGE 2 będzie lepiej przystosowany do PCtów, bo to jak upierdliwa była pierwsza część woła o pomstę do nieba.

 • r_e_s_e_t, #

  Grałem po premierze, zanim pojawiały się jakiekolwiek łatki i nie miałem żadnego problemu. Quadro zamiast GTX'a niewiele raczej zmieniało, ale wystarczyło skonfigurować w konsoli podstawowe parametry tekstur i ich dekodowania. Trochę niestandardowo, ale dużo czasu to nie zajęło. W grach ID i Epic zawsze coś się grzebało w konsoli.

 • Dudi4Fr, #

  Na PC tylko na tym skopanym kliencie od Bethesdy....

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.