10 października 2018, Mateusz Tomczak

Oto jak na ten moment wygląda odświeżony System Shock

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Survival horror Gameplay gra akcji

Wprawdzie do premiery pozostaje jeszcze dużo czasu, ale twórcy zdecydowali się pokazać postępy w pracach. Odświeżony System Shock korzysta z silnika Unreal Engine 4.

Odświeżona wersja gry System Shock została zapowiedziana już jakiś czas temu. Ostatnio było o niej dość cicho, ale twórcy zdecydowali się rozwiać wątpliwości i pokazali dowód na to, że projekt powoli, ale jednak się rozrasta.

Młodszym graczom przypomnijmy, iż oryginalny System Shock zadebiutował w 1994 roku. Odświeżona wersja powstaje na silniku Unreal Engine 4 i obecnie znajduje się w wersji alpha. Jak wygląda? Odpowiedzi udziela poniższy materiał wideo.


Kiedy można spodziewać się premiery? Jakiś czas temu została ona opóźniona i obecnie planowana jest dopiero na 2020 rok.

Wprawdzie początkowo zapowiadano wersje na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, ale nie da się wykluczyć, że ostatecznie odświeżony System Shock trafi wyłącznie na PC.

Źródło: Nightdive Studios

Komentarze

 • markovfreeman, #

  No to tera połechtaliście wspomnienia starego nerda, dzięki! To była giera, nie to co tera :)

 • entropic, #

  ostatnie doniesienia sprzed zmiany silnika mowily ze studio planuje z tego zrobic nie tyle remaster co reboot, zmieniajac czesc rzeczy, co spowodowalo pojawienie sie watpliwosci czy faktycznie zachowaja klimat, powyzszy filmik obrazuje ze przynajmniej graficznie zachowali uklad poziomow i styl, do tego remiks muzyczki z poziomu medycznego zamiast kompletnie nowej sciezki dzwiekowej tez uwazam za krok w dobra strone

 • kaviter, #

  ech to była gierka

 • Sharimsejn, #

  Jak na remaster to wygląda słabo.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap