14 maja 2019, Wojciech Kulik

Tak wygląda Oddworld: Soulstorm

Kategoria: Gry, Tematyka: Zwiastuny gier gra zręcznościowa przygodowa Oddworld Inhabitants, Producenci: Oddworld Inhabitants

Studio Oddworld Inhabitants wreszcie zdecydowało się na pezentację fragmentów rzeczywistej rozgrywki z nadchodzącego Oddworld: Soulstorm.

Mroczniejsza niż którakolwiek z wcześniejszych, a przy tym co najmniej równie satysfakcjonująca, co jej poprzedniczki. Nowa odsłona serii o Mudokonie imieniem Abe – Oddworld: Soulstorm – powstaje i wreszcie możemy jej się dobrze przyjrzeć.

O Oddworld: Soulstorm usłyszeliśmy we wrześniu 2017 roku. Wtedy odpowiedzialna za ten tytuł ekipa Oddword Inhabitants zapowiedziała, że nie zamierza zbyt wiele mieszać w rozgrywce, choć niezwykle istotne stanie się gromadzenie surowców i tworzenie przedmiotów. 

Oddworld: Soulstorm screen

Fabularnie zaś będziemy mieli do czynienia z kontynuacją Oddworld: New 'n' Tasty (z 2014 roku), w której zadaniem Abe’a będzie powstrzymanie koncernu Soulstorm Brewery przed produkcją uzależniającego napoju z kości i łez Mudokonów. 

Dopiero teraz twórcy zdecydowali się na przedstawienie fragmentów rzeczywistej rozgrywki. Pierwszy „gameplay trailer” zawiera przy okazji zapowiedź, że premiera gry Oddworld: Soulstorm odbędzie się na początku 2020 roku. Wciąż jednak nie została podana lista platform docelowych.

Oddworld: Soulstorm – gameplay trailer:

Źródło: Dark Side of Gaming

Komentarze

 • Hedrox, #

  Czekam z niecierpliwością. Jedna z tych gier, których na rynku jest za mało.

 • PITUCH3, #

  Blu da ba dee

 • piccardo, #

  Ciekawe ile mikro płatności i innego ścierwa w to wpakują... Mało tytułów które zostały odgrzebane zostały zrobione to należycie...

 • Dudzio993, #

  @piccardo A co tam mogliby wprowadzić w tych mikropłatnościach ? W tej grze raczej wątpliwe.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)