5 listopada 2018, Mateusz Tomczak

Obszerna porcja rozgrywki z Anthem

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: EA Gameplay MMO gra akcji, Producenci: EA

Anthem zadebiutuje 22 lutego przyszłego roku. Twórcy zdecydowali się na obszerny pokaz rozgrywki. Sprawdźcie trwający ponad 40 minut materiał wideo.

Trzeba przyznać, że jak na zwyczaje EA, o Anthem nie mówi się wiele. Materiały i informacje na temat tego tytułu pojawiają się w sporych odstępach czasu, tym razem pokazano jednak coś bardzo obszernego.

Twórcy zdecydowali się na prezentację rozgrywki. Odbyła się ona w serwisie Twitch i trwała ponad 40 minut. Łatwo domyślić się, że nie każdy może wygospodarować w danym momencie tyle czasu, ale przecież w Internecie nic nie ginie.

Mike Gamble oraz Ben Irving przybliżyli naprawdę sporo. Materiał pozwala przyjrzeć się temu, do jakiego świata trafimy oraz poznać część z atrakcji, na które można tu liczyć. Jedną z nich będzie oczywiście walka. Duże znaczenie odegra tutaj Javelin, czyli kombinezon zakładany przez bohatera. Będzie ich kilka, każdy da inne zdolności.


Anthem już od pewnego czasu ma ustaloną datę premiery. Zaplanowano ją na 22 lutego przyszłego roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: New Video Games

Komentarze

 • mutissj, #

  Nvidia Pay-Tracing będzie?

 • kitamo, #

  Jakbym gdzies juz to widział … ohh wait.. .destiny

  oby gra oferowała znacznie wiecej niż Destiny 2

 • TicTac, #

  A ta pelerynka to ma jakąś konkretną funkcję oprócz powiewania?

 • brigthmight, #

  Oczywiscie, a jest nia obciazanie karty. Pierwsze kilka minut bylo ok, pozniej efekt zaczal byc irytujacy. Jakis nudny ten gameplay. Oni robia tower defence czy o co im chodzi? Jesli gra ma polegac na ciaglym udziale w losowych tower defence, to zapowiada sie nuda...

 • Makkk, #

  Jakoś tak... przeszedł mi hype na tę grę. Jakby wyszła pod koniec zeszłego roku, ewentualnie na początku tego, to pewnie już bym pograł, a tak, nawet nie chce mi się tego gameplaya oglądać.

 • kitamo, #

  mam podobne odczucia. Pierwsze wrażanie jakoś tak lepsze robiła a obecnie to widze klona Destiny 2.

  Liczyłem raczej na więcej RPG w tej grze.

 • q3aki, #

  Cudowne opcje dostanie ta gra, Pan w filmiku mówi, że można sobie przypisać odpowiednie klawisze do odpowiednich funkcji. :) niedługo ,aby wejść do opcji będzie chyba zaleta podawana w zapowiedziach

 • patol1984, #

  Co za jakość filmu, niby 1080p a wygląda jak 480p, nic nie widać.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap