19 kwietnia 2019, Paweł Maziarz

Nvidia przygotowuje ważną premierę - może chodzić o laptopy do gier

Kategoria: Komputery Laptopy Podzespoły Karty graficzne, Tematyka: ASUS MSI Nvidia Nvidia GeForce ASUS ROG Nvidia Turing, Producenci: ASUS MSI Nvidia

Producent uchylił rąbka tajemnicy w swoich mediach społecznościowych. Nasze domysły potwierdzają również profile firm ASUS i MSI.

Najbliższe tygodnie zapowiadają się wyjątkowo ciekawie jeżeli chodzi o premiery sprzętu. Wygląda na to, że swoją premierę przygotowuje również Nvidia.

W mediach społecznościowych producenta pojawiły się tajemnicze filmiki, na których sprawne oko może dopatrzyć się laptopa. Warto dodać, że takie same materiały opublikowano również na profilach ASUS Republic of Gamers i MSI Gaming.

Czy to oznacza, że Nvidia przygotowuje się do uderzenia w rynek laptopów dla graczy? Może w końcu doczekamy się tam słabszych układów graficznych z generacji Turing, o których mówi się już od kilku tygodni? Wiele na to wskazuje, aczkolwiek na ten moment nie możemy nic więcej zdradzić...

Źródło: Twitter @ Nvidia GeForce, Twitter @ ROG Global, Twitter @ MSI Gaming

Komentarze

  • BariGT, #

    Przeciez laptopy z RTX2060 są juz dawno dostepne i normalnie XX60 to właśnie średnia półka. Problemem są ceny Nvidii.

  • xbk123, #

    Jak ważna jest to premiera świadczy ilość komentarzy pod newsem. Widać jak na dłoni, że to nie je to samo co zapowiedź PS5 ; - )

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)