6 sierpnia 2018, Paweł Maziarz

Destiny 2 z dwoma DLC za darmo do kart GeForce GTX 1070 (Ti) i GTX 1080 (Ti)

Kategoria: Komputery Podzespoły Gry Gry komputerowe Karty graficzne, Tematyka: Nvidia Activision Nvidia GeForce GeForce GTX Bungie strzelanina gra akcji Promocje, Producenci: Nvidia Activision Bungie

Nowa edycja promocji obejmuje karty graficzne oraz gotowe zestawy komputerowe. Partnerami akcji są sklepy morele.net, Komputronik, ProLine i x-kom.

Rok temu Nvidia przygotowała promocję z darmową grą Destiny 2 dla kupujących karty graficzne GeForce GTX 1080 i GTX 1080 Ti. Nie załapaliście się? Nic straconego! Producent właśnie przygotował nową odsłonę tej akcji.

Tym razem można zgarnąć grę Destiny 2 wraz z dodatkami Klątwa Ozyrysa oraz StrategOS. Promocja obejmuje karty graficzne GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1070 Ti, GeForce GTX 1080, GeForce GTX 1080 Ti (lub zestaw komputerowy w nią wyposażony).

Warto jednak pamiętać, że promocja obejmuje sprzęt kupiony od 6 sierpnia i potrwa do wyczerpania zapasów kodów. W naszym kraju partnerami akcji są sklepy: morele.net, Komputronik, ProLine i x-kom.

Źródło: Nvidia

Komentarze

 • mesjan, #

  Nvidia ceny by opuściła a nie gierki daje.

 • Ghola, #

  Zgadzam się, tylko w mojej opinii nie nastąpi to szybko.

  Jayztwocents się dobrze o tym wypowiedział.

  Prawdopodobnie ceny starych układów zostaną te same a nowe będą jeszcze droższe. Nie życzę nam tego ale jest na to spora szansa. Mają zapas obecnych kart spowodowany boomem po kopaniu i muszą je sprzedać.

 • taki_jeden, #

  NVidia żadnych cen nie opuści. Oni mają swoją cenę za którą sprzedają układy. Nawet jakby nVidia zaczęła je taniej sprzedawać teraz to w sklepach byś tego nie zauważył bo hurtownie maja towar na stanie kupiony po pierwotnej cenie. Nic tu nie pomoże. Ceny są jakie są. NVidia raczej nie zwiększy cen nowej generacji. To sklepy będą je window ac w górę żeby poprzednia generacja wyglądała konkurencyjnie i sie wyprzedała, przynajmniej bezpośrednio po premierze przez jakiś czas.

 • taki_jeden, #

  NVidia żadnych cen nie opuści. Oni mają swoją cenę za którą sprzedają układy. Nawet jakby nVidia zaczęła je taniej sprzedawać teraz to w sklepach byś tego nie zauważył bo hurtownie maja towar na stanie kupiony po pierwotnej cenie. Nic tu nie pomoże. Ceny są jakie są. NVidia raczej nie zwiększy cen nowej generacji. To sklepy będą je window ac w górę żeby poprzednia generacja wyglądała konkurencyjnie i sie wyprzedała, przynajmniej bezpośrednio po premierze przez jakiś czas.

 • Aloyz, #

  Jeśli ludzie będą kupować to pozostaną takie same albo i wzrosną, a jeśli nie to rurka raczej zmięknie. Wszystko w głowach klientów.

 • sztuczna_inteligencja, #

  NVidia żadnych cen nie opuści. Oni mają swoją cenę za którą sprzedają układy. Nawet jakby nVidia zaczęła je taniej sprzedawać teraz, to w sklepach byś tego nie zauważył, bo hurtownie maja towar na stanie kupiony po pierwotnej cenie. Nic tu nie pomoże. Ceny są jakie są. NVidia raczej nie zwiększy cen nowej generacji. To sklepy będą je windować w górę, żeby poprzednia generacja wyglądała konkurencyjnie i się wyprzedała, przynajmniej bezpośrednio po premierze przez jakiś czas.

 • wizdar, #

  Chyba czegoś nie rozumiesz, to klienci decydują portfelem. To nie jest woda czy piwo, można się wstrzymać z zakupem. Jeśli nie będą kupować nowych kart za $999 ani starych za $599 to obniżą ceny, nikt nie będzie siedział na milionie kart przez pół roku.
  Takie zagranie to ryzyko, bo może się okazać, że za chwilę bańka na kryptowalutach pęknie i nagle GTX 1070 będą szły po $200.

 • sztuczna_inteligencja, #

  Chyba spałeś przez ostatni rok. Jakoś jak ceny powędrowały w górę w zeszłym roku przez skok cen kryptowalut to karty i tak znikały nawet te dwukrotnie droższe niż na premierę. Sorry, ale zawsze się znajdzie kupiec. Możesz sobie decydować portfelem, tylko i tak nikt Cię nie będzie słuchać. Jedyne o czym zdecydujesz to czy kupisz czy nie, ale na pewno nie o cenie.

 • mesjan, #

  Chyba nie rozumiesz podstawowych zasad ekonomii, duży popyt = wysoka cena, mały popyt = niska cena. Jeżeli bum koparkowy wywołał ostatnio duży popyt to i ceny powindowały w górę, teraz bum się już dużo zmniejszył i przez z podniesienie ceny nowych kart mogą spowodować bardzo nikły popyt również u graczy. To zakończy się pełnymi magazynami starych kart jak i nowych co spowoduje szybkie obniżenie ceny. Wysokie ceny kart nie zmniejszyły popytu bo ich zakup dalej się opłacał i przynosił zarobki kopaczom ale teraz już tak kolorowo nie jest. Zawyżenie ceny kart będzie strzałem w kolano ale straszenie zawyżeniem może spowodować wzrost popytu na starszą serię do czego uważam że dążą i na wszelkie sposoby do tego namawiają.

 • frenchkiss4u, #

  Jako posiadacz wielu kart od NVIDII, muszę przyznać Panu rację. Prawo popytu i podaży obowiązuje zawsze z kilkoma odstępstwami opisanymi w podręcznikach do ekonomii. Niestety, ale karty graficzne nie będę stanowiły odstępstwa od tych reguł dlatego też jest tak jak Pan mówi.

 • Doctor, #

  Już nie mówiąc o tym, że u naszych zachodnich sąsiadów Vegę 64 lub 1070Ti kupi się poniżej 2000zł


  A u nas...?

 • sztuczna_inteligencja, #

  Ja nie pisałem, że cena zaraz ma być totalnie zaporowa. Będzie po prostu wyższa, bo produkt nowy, bo na premierę, i wszystko będzie zależało od sklepów. Nie każdy sklep ma jakieś ogromne zapasy, więc może trzymać cenę jaką będzie chciał, jaka mu się będzie opłacać. Niezależnie jakie tam są zasady ekonomii - nie sądzę, żeby Nvidia obniżyła cenę poprzedniej generacji, a zdecydowanie nie na premierę nowej. No chyba, że wyda nową w cenie starej, to ze starą zejdą z 50 dolców. No i zależy o ile nowa generacja będzie lepsza od starej. Nawet jak Nvidia obniży ceny to sklepy będą bardziej chętne dać wyższą cenę nowej generacji na start, tłumacząc np udawaną niską dostępnością. Stara pewnie spadnie, ale na pewno nie na tyle, żeby sklep musiał puszczać sprzęt po kosztach. Ceny po części podyktuje popyt - ale on będzie wysoki na premierę, niezależnie od ceny. Rzucą się na to entuzjaści i ludzie z kupą kasy. Może i kopacze kryptowalut. Dla tych pierwszych kasa się nie liczy, ważne by mieć najnowszy najwydajniejszy sprzęt. I tak go upłynnią jak wyjdzie coś nowszego. A górnicy kupią wszystko w każdej cenie co będzie się czysto matematycznie opłacać. A jak widać było rynek kryptowalut potrafił zachwiać cenami znacznie. Jak będzie popyt na nową generację to jej cena będzie wysoka i będzie mała podaż. A stara generacja zostanie w tej samej cenie o ile też nie skoczy.

  W skrócie. Nie liczyłbym na obniżki cen starej generacji w pierwszym miesiącu od premiery o ile wzrost wydajności nie będzie jakiś znaczny (a na taki się nie zapowiada). Pewnie za granicą obniżka nastąpi trochę wcześniej i tak. Polskie sklepy będą trzymać cenę ile się tylko da. Myślę też, że pierwsze karty niereferencyjne trochę obniżą ceny, a na to też trzeba poczekać.

  Zamiast rozpatrzyć konkretnie przykład, to będą mi tłumaczyć jak działa podaż i popyt w teorii. Na jedno i drugie ma wpływ wiele czynników, o których ładnie zapominacie.

 • BrumBrumBrum, #

  a niech trzymają ceny. niech dadzą zarobić AMD :)

 • BitBaron, #

  i tak na nowa generacje wszyscy czekaja szczeglnie Górnicy :D
  bo znowu zaczyna opłaca sie kopać Ethereum :)

 • BariGT, #

  A Pascale ciagle w cenie sprzed 2 lat? hahaha
  Dzięki, poczekam na 2080.

 • n4zgul, #

  Ceny już spadły widziałem gtx 1070 za niecale 1500zł czyli tyle ile kosztowała gtx 1060 6gb z poczatku , a 1060 6gb widzialem juz za niecale 1000zł w przeliczeniu na nasze.

 • sztuczna_inteligencja, #

  No a ja widzę na porównywarce cenowej 1900 za gtx 1070, a gtx 1060 racja... za niecałe 1000 ale w wersji 3GB.

  A w "przeliczeniu" na nasze to i z jakiegoś niepewnego źródła to możesz znaleźć i za pół ceny.

 • n4zgul, #

  Na Caseking.de była promocja na gtx 1070 po niecałe 1500zł sprzedały się odrazu , a gtx 1060 3gb widziałem już po 750zł , warto czasami poszukać ręcznie a nie ograniczać się do wyszukiwarek które generuja ceny z najwiekszych sklepow , warto też czasami poszukać w tych mniejszych i nie tylko w polsce.

 • Finear, #

  a vat sobie doliczyłęs do tych cen? bo nie wygladaja na realne

 • Finear, #

  a vat sobie doliczyłęs do tych cen? bo nie wygladaja na realne

 • Ramon, #

  Hmm ile to będzie warte kwotowo? Destiny 2 + te DLC

 • sztuczna_inteligencja, #

  Niedawno samo Destiny było za darmo w Humble Bundle - ale DLCki to koszt około 200zł

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)