21 sierpnia 2017, Mateusz Tomczak

Nowy zwiastun Śródziemie: Cień Wojny skupia się na przeciwnikach

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: RPG Monolith Productions Zwiastuny gier gra akcji Gamescom 2017, Producenci: Monolith Productions

W świecie Mordoru na każdym kroku spotkać można wszelkiej maści potwory. Nowy zwiastun Śródziemie: Cień Wojny dobitnie o tym przypomina.

Na brak materiałów promujących Śródziemie: Cień Wojny narzekać nie można. Twórcy przygotowali też zwiastun na Gamescom 2017, który zaprezentowany został na konferencji firmy Microsoft.

Gra Monolith Productions będzie jedną z tych, które wykorzystają moce nowej konsoli Xbox One X. Tym razem nie skupiano się jednak nie na tym, ale na jednym z najistotniejszych elementów rozgrywki - przeciwnikach.

W świecie Mordoru na każdym kroku spotkać można wszelkiej maści potwory. Jedne mają być mniej groźne, inne bardziej, ale wszystkim trzeba będzie stawić czoła. Różnorodność oponentów, a także rozbudowany system Nemesis znany z poprzedniej odsłony serii przekładać mają się na świetną zabawę.


Premiera Śródziemie: Cień Wojny planowana jest na 10 październiku. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Xbox, PC Gamer

Komentarze

  • 88ww88, #

    O, jest i Barlog :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.