12 października 2017, Mateusz Tomczak

Nowy zwiastun przybliża fabułę Need for Speed Payback

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: EA Need for Speed Ghost Games Zwiastuny gier wyścigi, Producenci: EA Ghost Games

Need for Speed Payback to nie tylko szybkie samochody, ale również fabuła z chęcią zemsty w tle.

Sympatycy gier wyścigowych nie mogą narzekać w tym roku na brak ciekawych premier. Jedną z nich będzie bez wątpienia debiut nowej odsłony serii Need for Speed, o której EA postanowiło nam przypomnieć.

Wprawdzie w produkcjach z samochodami w rolach głównych fabuła nie wydaje się najważniejsza, ale twórcy zaczynają się coraz bardziej do niej przykładać. Najlepszym dowodem tak stawianej tezy będzie podobno historia opowiadana w Need for Speed Payback. Nowy zwiastun gry ma nas w nią wprowadzić.

„Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley. Twoja ekipa ponownie łączy siły, by zemścić się na Familii. Bierz udział w różnorodnych wyzwaniach i zawodach jako Tyler, Mac lub Jess. Każdy kierowca musi stawić czoła wyścigom, misjom i wyzwaniom, by zasłużyć sobie na szacunek półświatka Valley i móc wystartować w ostatecznym wyścigu, który położy kres rządom Familii.”


Premiera Need for Speed: Payback planowana jest na 10 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Warto wspomnieć, że nieco wcześniej rozgrywkę będą mogli sprawdzić abonenci programów EA Access i Origin Access.

Źródło: Need for Speed

Komentarze

 • Q2hvY2hsaWs8, #

  Redaktorze:
  Ostatnie zdanie popraw literówkę.

 • wiktorn86, #

  Coraz bliżej prawdy

 • sabaru, #

  zzzzZZZZZZZZZZZ

 • fasterbijacz, #

  Szybcy i wściekli

 • Snack3rS7PL, #

  0:42 - Co to jest!? A tak serio to trudno oprzeć się wrażeniu, że są gra to kompilacja pewnych pomysłów z poprzednich gier. W zasadzie niektóre są wręcz kalką - weźmy np. pancerne wozy policyjne żywcem wzięte z tego dziadostwa co to się pod nazwą NFS:MW2012 uchowało

 • FajeraPL, #

  Niestety, ale NFS powinien chyba odpocząć od karmienia graczy praktycznie tym samym, co rok od jakiegoś czasu.

 • ShifteD, #

  *ierdolicie głupoty. Gra jest typową zręcznościówką która ma dawać radość z jazdy i cieszyć oko. Oba parametry spełnia. Żal mi tylko głupców zamawiających preorder :), bo za miesiąc można będzie kupić za 'normalne pieniądze'

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.