7 grudnia 2018, Mateusz Tomczak

Nowy zwiastun Anthem, wprost z gali The Game Awards 2018

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: EA BioWare RPG MMO Zwiastuny gier gra akcji, Producenci: EA BioWare

Wideo przybliża historię, o jakiej Anthem będzie opowiadać. Premiera gry odbędzie się 22 lutego przyszłego roku.

BioWare dość mocno zaakcentował swoją obecność na gali The Game Awards 2018. Producent pokazał nie tylko pierwszy materiał wideo promujący nowego Dragon Age, ale przypomniał również o Anthem.

To już zdecydowanie lepiej znany projekt. Trudno jednak aby było inaczej, skoro premiera zbliża się coraz większymi krokami. Dobrze zapowiadające się połączenie gry akcji, RPG i MMO trafi w ręce graczy za kilka tygodni. Zwiastun przygotowany z okazji gali The Game Awards 2018 przybliża historię, o jakiej Anthem będzie opowiadać.

„Obejrzyj najnowszy oficjalny zwiastun gry Anthem z gali Game Awards 2018. Dzięki możliwościom javelinów uzdolnieni piloci zwani lancerami zdołali wywalczyć dla ludzi miejsce w tym niebezpiecznym świecie. Ale pojawił się nowy wróg, który pragnie wykorzystać nieograniczoną potęgę Hymnu. Jeśli dopnie swego, nic nie będzie w stanie go powstrzymać.”


Premiera Anthem odbędzie się 22 lutego przyszłego roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Wcześniej pojawi się wersja demo. W dniach 25-27 stycznia grę sprawdzą korzystający z przedsprzedaży, w dniach 1-3 lutego już wszyscy zainteresowani.

Źródło: Anthem Game

Komentarze

  • n4zgul, #

    A jutro zaczynają się testy closed alpha.

  • Sharimsejn, #

    Mam wrażenie, że ludzie zapomną o tej grze miesiąc po premierze.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)