7 stycznia 2019, Mateusz Tomczak

Następca OnePlus 6T może mieć spory atut - pamięć UFS 3.0

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: OnePlus Chińskie telefony, Producenci: OnePlus

Pierwsze pomiary wydajności mówią same za siebie. Jeśli dać im wiarę to pamięć w nowym smartfonie OnePlus będzie ponad dwukrotnie szybsza niż w OnePlus 6T.

Smartfony OnePlus nie narzekają na brak zainteresowania. Mogą pochwalić się bardzo dobrą (lepszą niż większość konkurentów) relacją ceny do możliwości, a przede wszystkim wysoką wydajnością. Kolejny model tego chińskiego producenta nie będzie w tej ostatniej kwestii wyjątkiem. Pojawiające się doniesienia nie pozostawiają złudzeń.

Wedle bardzo dobrze poinformowanego zazwyczaj źródła (za takowe uznawany jest Ice universe) następca OnePlus 6T będzie mógł pochwalić się pamięcią UFS 3.0 (zamiast UFS 2.1). To często pomijany aspekt specyfikacji, pozostający w tle procesora i pamięci RAM, a wbrew pozorom okazuje się on niezwykle istotny.

Pierwsze pomiary wydajności mówią same za siebie. Jeśli dać im wiarę to pamięć w nowym smartfonie OnePlus będzie ponad dwukrotnie szybsza niż w OnePlus 6T. To nie jedyny plus wykorzystania UFS 3.0, ponieważ jednocześnie należałoby oczekiwać spadku zapotrzebowania na energię.

OnePlus pamięć UFS 3.0

Na oficjalną premierę OnePlus 7 trzeba będzie jeszcze poczekać. W okolicach targów MWC 2019 może pojawić się nowy smartfon tego producenta wspierający 5G, ale nie będzie on bezpośrednim następcą OnePlus 6T.

Źródło: Ice universe @UniverseIce

Komentarze

  • jarekzon, #

    Mam te aparaty :), PRACTICA I VOSKHOD. I ciągle nimi fotografuję :) super zabawa i to oczekiwanie, co tam jest na tej kliszy.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.